Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Direkcija pārkāpumus nesaskata 11

Valsts SIA «Autotransporta direkcija» (ATD) nesaskata pārkāpumus SIA «Sabiedriskais autobuss» (SA) pasažieru pārvadājumu kvalitātes nodrošināšanā. Šādu informāciju «Bauskas Dzīve» piektdien, 3. maijā, saņēma no ATD.«Autotransporta direkcijai nav pamata vērsties pie SIA «Sabiedriskais autobuss» par līguma nosacījumu neievērošanu, jo visās līgumā noteiktajās pieturvietās ir izvietoti kustības saraksti,» tā ATD atbildēja uz «Bauskas Dzīves» jautājumu. Laikraksts interesējās, kādēļ pārvadātājs nav pildījis 17. aprīlī tikšanās laikā redakcijā solīto, ka no 1. maija pieturvietās, autoostās būs izvietoti jauni autobusu kustības saraksti. Tajos jānorāda, kādas ietilpības autobuss kurā laikā kursē. ATD, sazinoties ar pārvadātāju, noskaidrojusi, ka jaunie kustības saraksti ar 1. maiju nav izvietoti tehnisku iemeslu dēļ. Tas tikšot izdarīts tuvākās diennakts laikā. Savukārt eksperimentālie papildu reisi sākšoties no 15. maija. Tie nebūs Iecava - Rīga, bet gan Bauska - Rīga. «Sabiedriskais autobuss» turpina ignorēt solījumu nedēļas nogalē pēcpusdienu reisos no Rīgas sūtīt lielākas ietilpības autobusus. «Bauskas Dzīve» Bauskas autoostā noskaidroja, ka piektdien, 3. maijā, Bauskas - Rīgas maršrutā pārvadājumus veica ar astoņiem mazas ietilpības autobusiem. Pēcpusdienā, plkst. 15.30, 16., 17., 17.20, no Rīgas uz Bausku kursēja mazie autobusi. «Bauskas Dzīve» aicina pasažierus vēstīt par braukšanas apstākļiem šajos autobusos.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Arturs

Jāni, biju tajā autobusā, apstiprinu, ka tā bija!
Laipni Lūdzma 21. gatsimta Bauskā!

pirms 7 gadiem, 2013.05.08 15:17

to Jānis

Jāni neraksti komentārus portālā. Auzāns tev nepalīdzēs. Vienīgā izeja ir rakstīt oficiālu sūdzību ATD , kā pakalpojuma pasūtītājam un informēt par to Satiksmes ministriju.

pirms 7 gadiem, 2013.05.08 08:10

Jānis

Vakar, 6. maijā autobusā 19:20 no Bauskas daudziem cilvēkiem (tai skaitā man) vietas nepietika. Autobuss 20:00 no Bauskas: Bauskā 3 cilvēkiem vietas nepietika, pa ceļam pieturās pasažierus neuzņēma un Iecavā 10-15 cilvēki palika noskatoties kā autobuss izbrauc cauri autoostai un nepiestāj. Traki! Turpmāk, diemžēl, nāksies izmantot citas metodes, kā nokļūt līdz Bauskai/Rīgai.

pirms 7 gadiem, 2013.05.07 21:24

to bez nosaukuma

Lūk, ko saka izcilā Autotransporta direkcija:
" Latvijā normatīvajos aktos nav noteikts, kādai būtu jābūt gaisa temperatūrai transportā. Slēdzot līgumus ar pasažieru pārvadātājiem, tiek rekomendēts nodrošināt komfortablu temperatūru, taču pieprasīt nodrošināt konkrētu temperatūras līmeni nevar, jo tas krietni sadārdzinātu pārvadājumu pašizmaksu."

Nevajag rakstīt komentāros demagoģiju. Pirms izsaki apgalvojumus vajag iepazīties ar Iepirkuma nolikumu un Līguma projektu, tur ir ierakstīts 16-24 grādi neatkarīgi no laika apstākļiem. SA ir jānodrošina un ATD ir jāpieprasa ,lai tas tiktu nodrošināts. Ja nevar nodrošināt jālauž līgums ar SA.

pirms 7 gadiem, 2013.05.06 21:58

Lūk, ko saka izcilā Autotransporta direkcija:
" Latvijā normatīvajos aktos nav noteikts, kādai būtu jābūt gaisa temperatūrai transportā. Slēdzot līgumus ar pasažieru pārvadātājiem, tiek rekomendēts nodrošināt komfortablu temperatūru, taču pieprasīt nodrošināt konkrētu temperatūras līmeni nevar, jo tas krietni sadārdzinātu pārvadājumu pašizmaksu."

pirms 7 gadiem, 2013.05.06 18:48

viens otrs

nesen, kad Aips brauca Rīgas līnijā, rakstīja, ka cilvēktiesību pārkāpums, ka nav TV autobusā un nevar pagulēt. Nu tad beidzot redzat, ka patreiz SA tiešām pārkāpj cilvēktiesības un Autotransporta direkcija ar Satiksmes ministriju to atbalsta. Patreiz būtu visus materiālus ar pārkāpumiem un līguma punktu neizpildi jāsūta uz tiesu ES par cilvēktiesību pārkāpumiem nevis šeit vaimanāt.

pirms 7 gadiem, 2013.05.06 11:54

BBus

ATD direkcijai ir jāprasa , lai SA ievērotu līguma nosacījumus.

Pasažieriem vajag sūdzēties ( RAKSTĪT sūdzības tieši ATD) un kopiju Satiksmes ministrijai, lai būtu RAKSTISKAS liecības par līguma punktu nepildīšanu.

- autobusos jānodrošina temperatūra 16-24 grādi neatkarīgi no gadalaika.
- jānodrošina atbilstošas ietilpības autobusi.(Sēdvietas, stāvvietas,bagāžas novietošana)
- Izkrituši-nenodrošināti reisi
- autobusu braukšanas grafiku neievērošana.

Par līguma punktu neievērošanu ir paredzēti sodi. Par atkārtotiem pārkāpumiem sodi dubultojas. Ja nenodrošina līguma izpildi paredzēts mehānisms, kā ātri lauzt līgumu.

ATD veicot šo pakalpojuma iepirkumu par uzvarētāju atzina SA. Slēdzot līgumu ATD nebija nekādu šaubu ,ka SA varēs izpildīt līguma nosacījumus par nosolīto cenu.

Rakstot sūdzības vajadzētu pakonsultēties ar juristu, lai sūdzībās tiktu pareizi fiksēti un norādīti punkti , kuri netiek pildīti līguma ietvaros.

Iepirkuma nolikums un Līguma projekts bija publiski pieejami.

pirms 7 gadiem, 2013.05.05 21:28

Mums jau nepienākas nekādas ērtības, tikai jau valsts amatpersonu auto ir izstrādāti standarti, kurus nekādi nevar neievērot. Prastie nodokļu maksātāji jau var braukt uz darbu ar šitādiem ***em un vēl jāpasakās Autotransporta direkcijai, ka vispār pārvadā....

pirms 7 gadiem, 2013.05.04 20:21

Līga....

šodien autobusā pēc 13 no Rīgas nemaz visi brauktgribētāji netika busā par nožēlu, jo nebija vairs vietas. Saule karsēja pamatīgi, un vienīgā lūka busā kura bija vaļā kājās stāvošajiem noteikti sapūta galvu plēcus....

pirms 7 gadiem, 2013.05.04 20:21

Kādi kondicionieri???? Nav pat prastāko aizkaru...

pirms 7 gadiem, 2013.05.04 20:16

ai ai

bail iedomāties braukšanu vasaras laikā.. Vai tajos autobusos vispār ir kondicionieri??

pirms 7 gadiem, 2013.05.04 11:02

Vietējās ziņas