Direktores amatā apstiprina vienprātīgi 7

Klātesošajiem deputātiem visiem balsojot «par», Īslīces vidusskolas direktores amatā iecēla Viju Ieleju. Tāds pats viedoklis 26. maija Bauskas novada domes sēdē deputātiem bija par Linutas Ģerģes iecelšanu Bauskas sākumskolas direktores amatā.Domes sēdē nepiedalījās un nebalsoja deputātes Rudīte Čakāne un Tija Milgrāve. Atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem, V. Ielejai noteikta 630 latu liela mēnešalga. L. Ģerģe amatā oficiāli varēs sākt strādāt tikai no 1. septembra, jo ar šo datumu sāk darbu Bauskas sākumskola. Atbilstoši skolēnu skaitam, viņai noteiks atalgojumu. Šobrīd L. Ģerģei algu maksā kā Bauskas 1. vidusskolas direktora vietniecei.Vija Ieleja «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka piekritusi pretendēt uz šo amatu, jo labi pārzina skolas darbu. Īslīces vidusskolas direktores vietnieces amatā viņa ir no 1995. gada. «Man ir svarīgi, kā turpinās dzīve skolā, ir arī dažas jaunas idejas. Esmu enerģijas pilna aktīvam darbam,» stāsta jaunieceltā direktore. V. Ieleja dzimusi 1965. gadā Jēkabpils rajonā, Daugavpils pedagoģiskajā institūtā ieguvusi fizikas un matemātikas skolotājas izglītību. Latvijas Universitātē ieguvusi izglītības zinātņu maģistra grādu. Linuta Ģerģe stāsta, ka šovasar viņai atvaļinājuma nebūs. Lai arī oficiāli jaunnodibinātā skola sāks darbu tikai 1. septembrī, direktorei rūpju būs gana visu vasaru. L. Ģerģi visvairāk satrauc materiāli tehniskās bāzes nodrošināšana skolai. «Saimnieciskie jautājumi varētu būt sarežģītākie. Ar pedagoģiskā kolektīva komplektēšanu problēmu nebūs. Darbu manā skolā turpinās Bauskas 1. vidusskolas pedagogi,» ir pārliecināta direktore.  L. Ģerģe mācījusies Murjāņu sporta internātvidusskolā un Rīgas 11. maiņu vidusskolā. 1984. gadā absolvējusi Liepājas Valsts pedagoģisko institūtu, iegūstot pamatskolas skolotājas kvalifikāciju. Līdztekus dzimtajai pārzina krievu, lietuviešu, vācu un angļu valodu, ir Bauskas novada izglītības pārvaldes sākumskolas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

ZINĀTĀJS

VECĀS GREZELES IR AIZSĒDĒJUŠĀS AR SAVU PADOMJU SISTĒMU,SAJĀJS VISU!

pirms 9 gadiem, 2011.06.01 19:53

Skola

Jā, Jānīt, es viņas visas pensijā jau no 40 palaistu, bet pensionēšanās vecums ir 62. Ko lai daru? Būs jācieš vien tās grazeles.

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 13:49

Kāpēc par Īslīces vidusskolas direktori neiecēla Initu Nagņibedu, viņa taču ir tieši šim amatam piemērota. Arī pati deputāte Tija Milgrāve, bijusī šīs skolas direktore sacija "Bauskas dzīves" intervijā, ka Inita ar skolas direktores pienākumiem vienmēr tiks galā. Kas tad nu - ATKAL SAVS CILVĒKS BIJA VAJDZĪGS?

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 13:01

Bella..

Ak,, Jānīt,daži labi jaunieši jau tagad jāsūta pensijā..

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 09:53

janis

nevis direktora amatā, bet pensijā abas vajadzēja palaist,un vispār skolotājas no 45 gadi jālaiž pensijā ,nevienam nepatīk vecas grazeles

pirms 9 gadiem, 2011.05.28 09:47

Vietējās ziņas