Diskutēs par Iecavas novada domes plāniem uzlabot satiksmes drošību vairākos iekšpagalmos 7

Šovakar Iecavas kultūras namā  notiks publiskās apspriešanas sanāksme par pašvaldības ieceri tuvākajos piecos gados uzlabot satiksmes drošību vairākos iekšpagalmos.

Projekta, ko pašvaldība vēlas īstenot četros vai piecos gados, mērķis ir sakārtot vidi daudzdzīvokļu ēku iekšpagalmos, uzlabojot automašīnu novietošanas un satiksmes organizāciju projekta teritorijā, kā arī veidojot gājējiem piemērotu infrastruktūru.

Lai mērķi sasniegtu, nepieciešams novērst haotisku automašīnu izvietojumu ceļu malās un zaļajā zonā, kas apgrūtina iekšpagalmu piebraucamo ceļu un ielu tīrīšanu un ēku ārējo komunikāciju apkopi. Tāpat pašvaldības vēlas novērst automašīnu novietošanu pretī ēku ieejas mezgliem, lai ekstremālās situācijās glābšanas dienestu transportam nodrošinātu netraucētu piekļuvi.

Pašvaldība plāno veikt iebraucamo ceļu un ielu platuma korekcijas atbilstoši standarta prasībām, kā arī vietās, kur tiks izbūvēti paplašinājumi automašīnu novietošanai. Dome iecerējusi arī esošo stāvlaukumu labiekārtošanu, jaunu stāvlaukumu un stāvvietu izbūvi, radot papildu stāvvietas vieglajām automašīnām. Projekts paredz arī jaunu apgaismojumu, ceļa zīmes, gājēju celiņus un teritorijas apzaļumošanu.

Projekts aptver Rīgas, Sporta un Edvarta Virzas ielu. Ieceri plānots īstenot vairākās būvniecības kārtās.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

No www.iecava.lv

Projekta skices apspriešanas sanāksme notiks 2019. gada 13. martā plkst.18.00 Iecavas kultūras namā.

pirms gada, 2019.03.13 08:28

vija

Tad galu galā KUR??? Domes ēkā vai kultūras namā.....Varbūt vispirms, ORGANIZĒTĀJI, vienojaties!!! Pagājušogad lasīju "Iecavas ziņās", ka tūlīt, tūlīt sākšoties renovācija 9-stāvu mājās ........kaut kā nekas nenotiek. Tagad ķersies pie pagalmu "labiekārtošanas" .Vai tad naudiņa par renovāciju jau "APĒSTA?". Varbūt vispirms renovācija un tikai pēc tam pagalmi, lai nebūtu naudas izšķērdēšana. Neņemiet piemēru no Rigas domes bosiem.

pirms gada, 2019.03.13 10:42

Vijai

Lai žurnālisti ieraksta pareizu info.Iecavas lapā rakstīts ,ka kulturas namā. Un savas mājas un iekšpagalmus renovējiet paši par savu naudu kā normāli privātīpašnieki. Jūsu māja nav tikai dzīvoklis lielajā mājā bet visa apkārtne

pirms gada, 2019.03.13 11:02

Es

Iecavas mājaslapā rakstīts, kur notiks. Varbūt tomēr ticēsim tam avotam, nevis LETAS atražojumiem?

pirms gada, 2019.03.13 12:57

Vijai

Par renovācijām runājot... Iecavai nav nekāda sakara ar to, cik ātri strādā tie, kas naudu darbiem piešķir.

pirms gada, 2019.03.13 13:50

janka

Kāpēc Iecavas katlu mājā nevar norēķināties ar bankas karti?????

pirms gada, 2019.03.13 10:44

Seska Smaka

Tur var ar katliem norēķināties,jānes laba zupa.

pirms gada, 2019.03.13 19:40

Vietējās ziņas