Diskutēs par sportu lielajā novadā 8

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām un brīdim, kad, realizējot administratīvi teritoriālo reformu, notiks Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada apvienošana, iniciatīvas grupa sadarbībā ar laikrakstu «Bauskas Dzīve» un biedrību «Laiks jauniešiem» rīkos diskusijas par dažādām dzīves jomām. Pirmā diskusija notiks 5. martā un būs veltīta sporta jomai.

Diskusijas galvenie fokusa punkti būs atvēlēti pieaugušo sporta atbalstam un klubu formātam, kā arī jautājumiem par sporta dzīves organizāciju pagastu līmenī.

Kā eksperti uz sarunu ir aicināti Voldemārs Pārums – basketbola kluba «Dartija» treneris un Iecavas novada sporta skolas «Dartija» basketbola treneris, Ivars Sproģis – Vecumnieku pagasta sporta organizators un volejbola veterāns, Inga Ūbele – Bauskas novada sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste, Artūrs Dulbe – Latvijas florbola virslīgas vienības «Bauska» spēlētājs un Ceraukstes pagasta sporta organizators, kā arī Jānis Rotbergs – Codes pagasta sporta organizators, futbola kluba «Auda» jauniešu treneris un futbola spēlētājs.

Diskusijas sākums plānots plkst. 11. Tiešsaiste būs skatāma tīmekļa vietnē «Facebook» – biedrības «Laiks jauniešiem» lapā. Diskusijas tēmām atvēlēta aptuveni stunda. Interesenti varēs rakstīt jautājumus biedrības «Laiks jauniešiem» lapā – mēģināsim arī par tiem diskutēt un meklēt atbildes. Plašāks apskats par diskusiju būt publicēts laikrakstā «Bauskas Dzīve», un video būs skatāms avīzes «YouTube» kontā.

Plānotas arī diskusijas par administratīvi teritoriālo reformu, izglītību, uzņēmējdarbību, sociālo jomu un jaunatnes politiku.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Jurka no iecavas

Un Pārums mums būtu tas eksperts?! Un ko viņš pārstāv - privātos vai pašvaldību?

pirms mēneša, 2021.03.04 17:41

novads

Pārums darba rūķis , Ūbele smaidiņa plašu runu eksperts .

pirms mēneša, 2021.03.05 22:09

igors

Bet paga paga. Kur tad VARENĀ BIRUTA........

pirms mēneša, 2021.03.04 20:50

Piekrītu

Kas tā par diskusiju bez galvenās personas? Tāpat noteiks viena pati...

pirms mēneša, 2021.03.04 20:54

zināju

socos rindā stāv...

pirms mēneša, 2021.03.04 23:02

Igoram

Kas jūs traki , visa Bauska zin, ka Inguli ar Birūti kopā nevar laist. Vai nu viena , vai otra.

pirms mēneša, 2021.03.05 16:22

vien skaidrs nav

kad beidzas amatieru sports un kad sākas profesionālais sports. Latvijā par "profesionālo" jau varētu runāt sākot no sākumskolas.

pirms mēneša, 2021.03.05 12:28

Vietējās ziņas