Diskutēs par turpmāko rīcību baseina būvē

Bauskas novada domes vides un attīstības komitejas 17. oktobra sēdē deputāti spriedīs par turpmāko rīcību baseina būvē, portālu informē Bauskas novada domes lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko.

Šī gada augustā tika izveidota īpaša darba grupa. Tās uzdevums bija izvērtēt zemas enerģijas patēriņa peldbaseina tehnisko projektu, kuru piedāvāja SIA «REM PRO». Viens no uzdevumiem bija izvērtēt piedāvātā projekta sadārdzinājumu un meklēt variantus, kā samazināt baseina būves izmaksas.

Darba grupa strādājusi četrās sanāksmēs, apmeklējusi Liepājas peldbaseinu. Rūpīgi izvērtēti tehniskā projekta arhitektoniskie, konstruktīvie, inženiertehniskie risinājumi.

Komitejas sēdei Būvvaldes vadītāja Dace Putna sagatavojusi divus turpmākās rīcības variantus. Viens no tiem paredz lauzt iepirkuma līgumu par daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra tehniskā projekta izstrādi.

Otrs variants ir par izmaiņām projektēšanas uzdevumā un līgumā. Viens no nosacījumiem ir, lai daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra ēkas būvniecības izmaksu summa nepārsniegtu divu miljonu latu robežu. To varētu veikt, daudzfunkcionālas sporta un atpūtas centra būves vietā izbūvēt peldbaseinu ar SPA zonu.

Savukārt peldbaseinu izbūvēt ar četriem celiņiem. Viens no tiem būtu ar zemūdens masāžām un cita veida ūdensstrūklām. Tiek piedāvāta virkne citu izmaiņu, kas samazinātu ēkas būves izmaksas. Centrā būtu mācību baseins bērniem, SPA zona ar četrām pirtīm, diviem džakuzi. Baseins kalpotu bērnu peldētprasmes apmācībai un novada iedzīvotāju atpūtai un veselīga dzīvesveida atbalstīšanai.
Vides un attīstības komitejas sēdē paredzēts izvērtēt abus darba grupas piedāvātos turpmākās rīcības variantus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas