Divas personas pirms iebraukšanas Latvijā nav aizpildījušas «covidpass» 1

Bauskas iecirkņa amatpersonas 6. maijā par epidemioloģiskās drošības pasākumu «Covid-19» infekcijas izplatības ierobežošanai neievērošanu sāka trīs administratīvā pārkāpuma procesus pret divām personām, kuras pirms ierašanās Latvijā nebija aizpildījušas elektroniskās anketas personu uzraudzības informācijas sistēmā www.covidpass.lv, kā arī vienai no viņām nebija apliecinājuma par negatīvu «Covid-19» testa rezultātu, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 6. maijā saņemta informācija par 14 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 19 administratīvo pārkāpumu lēmumi.
Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 6. maijā saņemta informācija par 96 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 92 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 52 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Fiksēti pieci ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta divu velosipēdu zādzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Šodien

Latvija vairs nav demokrātiska bet diktatūras valsts . Nevainības prezunkcija vairs nepastāv . Pirmkārt visi ir PERSONAS nevis cilvēki .

pirms mēneša, 2021.05.09 15:46

Vietējās ziņas