Divas personas robežpunktā nespēj uzrādīt negatīvu «Covid» testu

Bauskas iecirkņa amatpersonas par epidemioloģiskās drošības pasākumu «Covid-19» infekcijas izplatības ierobežošanai neievērošanu 30. aprīlī sāka divus administratīvā pārkāpuma procesus pret divām personām, kuras, šķērsojot Lietuvas un Latvijas robežu, nevarēja uzrādīt apliecinājumu par negatīvu «Covid-19» testa rezultātu, portālu informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 29. aprīlī saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti astoņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Valsts policija atgādina, ka pašlaik ir aizliegti jebkādi privāti vai publiski pasākumi, izņemot pasākumus divu mājsaimniecību ietvaros ārtelpās līdz desmit personām. Tas nozīmē, ka arī šogad, neraugoties uz vēlmi brīvdienas un svētkus pavadīt ciemos, satikt radiniekus un draugus, kopīga un plaša valsts svētku svinēšana izpaliks. Valsts policija aicina iedzīvotājus izturēties atbildīgi un nepulcēties! Tāpat Valsts policija vērš arī pašvaldību un organizāciju uzmanību uz to, ka publisku pasākumu rīkošana ir aizliegta, un aicina neradīt situācijas, kas varētu pulcēt lielu skaitu apmeklētāju.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 29. aprīlī saņemta informācija par 104 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 83 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 37 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi un viens kriminālprocess. Reģistrēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas