Divas vakances Zālītes speciālajā pamatskolā

Interesenti aicināti pieteikties uz internāta/dienesta viesnīcas skolotājas un izglītības psihologa amatu Zālītes speciālajā pamatskolā, vēsta iecava.lv mājaslapa.

Svarīgi, lai pretendentiem uz vakancēm būtu atbilstoša augstākā izglītība. Skolotājai jāveicina internātā dzīvojošo izglītojamo mācību rezultātu, jāuzlabo sociālās prasmes, jāpilnveido personība un jāveicina saturīga brīvā laika pavadīšana. Tāpat vēl viens no galvenajiem uzdevumiem ir sadarbošanās ar mācību priekšmetu skolotājiem, nepieciešamības gadījumā viņu aizvietošana, kā arī rūpēties par izglītojamo drošību un izglītības iestādes iekšējās kārtības noteikumu ievērošanu.

Psihologa galvenajos pienākumos ietilpst izglītojamā psiholoģiskā un sociālpsiholoģiskās vides izpēte, psihiskās attīstības veicināšanas pamatprincipu izstrāde, ieteikumu izstrādāšana pedagogiem un vecākiem, rakstisku atzinumu sagatavošana.

«Skolotājas amatu aktualizējam, jo pašlaik vairāki pedagogi ir saslimuši, kā arī nav skaidrības par viņu turpmāko rīcību saistībā ar vakcinēšanos. Saprotam, ka tagad ar iekšējiem resursiem aizvietošanu nevaram nodrošināt. Izglītības psihologu trūkums skolās, manuprāt, ir valstiski neatrisināta problēma. Patiesībā speciālistu netrūkst, bet psihologs, kurš ir ļoti labas kvalifikācijas ar papildus sertifikāciju, kas ir daudz ko spējīgs paveikt, tai skaitā veikt padziļinātu izpēti, prasa arī attiecīgu samaksu. Var jau saprast, jo, ja mēs vēlamies tiešām labu psihologu, ir citas prasības pēc atalgojuma,» atklāti viedoklī dalās Zālītes speciālās pamatskolas direktore Aija Spriņķe.

Internāta/dienesta viesnīcas skolotājs tiek meklēts uz pilnu darba slodzi (40 stundas nedēļā), savukārt izglītības psihologs - pusslodze (20 stundas nedēļā). Abu amatu algas likme 860 eiro mēnesī pirms nodokļiem plus piemaksa par darbu īpašos apstākļos atbilstoši Ministru kabineta 2016. gada 5. jūlija noteikumiem Nr. 445. Pieteikšanās zvanot pa tālruni 29483699.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas