Divi kautiņi, divi piedzērušies pusaudži, divi iespējamie narkotiku lietotāji; festivāls «Bauska TASTE» aizvadīts samērā mierīgi 6

Festivāla «Bauska TASTE» laikā policija sākusi divas administratīvās lietvedības par atrašanos alkoholisko dzērienu ietekmē, divi vīrieši nogādāti uz ekspertīzi aizdomās par narkotisko vielu lietošanu, portālam pavēstīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Viņa pastāstīja, ka nedēļas nogalē notikušajā pasākumā, strādāja kinologs ar suni no Rīgas. Policijai nav izdevies pieķert nevienu narkotiku glabātāju. Divi nepilngadīgām piefiksēti atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē, sāktas  administratīvās lietvedības.
Divi mazi bērni – puisītis un meitenīte – bija noklīduši, policija viņus ātri atradusi un nodevusi vecākiem. Likumsargi atgādina ikvienam vecākam rūpīgāk pieskatīt savas atvases, lai tās nenomaldās burzmā. Lielos pasākumos īpaša vērība jāveltī mazgadīgu bērnu un savas mantas uzraudzībai, jo arī to var nozaudēt vai nozagt.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Egīls Gailis teic, ka «festivāls aizvadīts samērā mierīgi». Viņš atklāj, ka bijuši arī divi kautiņi, kuros domstarpības risinājušas meitenes. «Ņemot vērā lielo cilvēku plūsmu, viss aizritējis ļoti labi. Apmeklētāji bija disciplinētāki nekā «Zobenā un lemesī», tas tikai priecē. Tā jāturpina!» uzsver Kārtības policijas nodaļas priekšnieks.

Festivālā darbojās arī Bauskas pašvaldības policija. Tās pārraudzībā vairāk bijusi pilsēta, savukārt Valsts policijas pārziņā – festivāla teritorija, stāsta Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Aivars Vilciņš. «Bija daudzi «kritušie», sešus «sagurušos» aizvedām mājās. Tie bija vecāki vīrieši, nevis jaunieši. Strādāja divas ekipāžas, visu laiku bija, ko darīt, pa vidu bija arī izsaukumi uz ģimenes konfliktiem,» stāsta A. Vilciņš.

Festivālu apmeklējuši 10 000 cilvēku. «Izskatās, ka apmeklētāji aizvien vairāk saprot festivāla noteikumus un norādījumus. Masu pasākums ir aizvadīts bez lieliem incidentiem,» priecājas I. Lujāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

ct

disciplinētāki nekā «Zobenā un lemesī»

ko??????? atgādiniet, cik kautiņu bija starp meitenēm ZunL? ā, viens laikam ar narkotikām vairāk noķerts? tad nu gan disciplinētības problēma...

pirms gada, 2019.08.07 21:15

cctv

Precīzi to pašu nodomāju - Z&L bija tak daudz mierīgāks nekā šis pasākums!
Bet acīmredzot cilvēkiem ir aizspriedumi, līdz ar to jānomelno publiskajā telpā.

pirms gada, 2019.08.08 08:30

ct

ja policija nebāztu savu šņukuru pāris zāles kāšu turētāju kabatās, ZunL vispār nebūtu nekādi konfliktu.

pirms gada, 2019.08.07 21:17

Filosofs

Tu,cirvi saprati pats ko uzrakstiji? Apmeram to pašu ,kā ".. ja ceļu policija nevazatos pa šosejām,pieķerto dzērumā braucēju skaits būtu mazāks! ..."
Paststiet ,kads man, kur rodas šadi atsaldeti cilvēki....

pirms gada, 2019.08.08 12:43

ct

dārgumiņ, neiekarsti. es neaicinu legalizēt satiksmes not. pārkāpumus. tas ir noziegums pret sabiedrību.
cilvēks ar kāsi sabiedrībai gan neko nenodara.

pirms gada, 2019.08.09 11:16

P

Akurāt kā Latgalē-kāzas noritēja mierīgi-tikai vienu nosita.

pirms gada, 2019.08.09 15:18

Vietējās ziņas