Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divpadsmito klašu audzēkņiem sācies eksāmenu laiks 1

Vidusskolu divpadsmito klašu audzēkņiem sākušies eksāmeni. Pirmais centralizētais pārbaudījums šonedēļ tiek kārtots svešvalodās.

Bauskas novada izglītības nodaļas metodiķe Māra Bauvare informē, ka šonedēļ eksāmenus vidusskolēni kārto angļu un krievu valodā. Dažviet audzēkņiem pārbaudījumi nenotiek savā skolā, bet viņi dodas uz citu izglītības iestādi. Mežotnes internātvidusskolas 12. klases skolnieces angļu valodas eksāmenu kārtoja Uzvaras vidusskolā, krievu valodā pārbaudījumi viņām būs jāveic Bauskas 2. vidusskolā. 12. klašu beidzējiem svešvalodas eksāmens var būt arī vācu un franču valodā, bet četros mūsu novados tie netiek kārtoti.

Lai arī eksāmens būs nokārtots, vidusskolēni svešvalodu apguvi turpinās. Viņi mācīsies, lai saņemtu pēc iespējas labāku gada atzīmi. Šonedēļ 12. klases skolēni apmeklēs konsultācijas citos eksāmenu priekšmetos, bet nākamajā nedēļā viņiem būs brīvlaiks.

Lai arī pārbaudes darbs svešvalodās būs veikts jau martā, eksāmena atzīmi vidusskolēni uzzinās tikai jūnijā. Nākamie centralizētie eksāmeni 12. klašu beidzējiem paredzēti maijā.

Laikraksta drukātajā versijā trešdien, 19. martā, lasiet Uzvaras vidusskolas un Mežotnes internātvidusskolas jauniešu pārdomas par angļu valodas eksāmenu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Tālis

Nokārto eksāmenus un dodies uz Rīgas Vlalsts tehnikumu, lai 1,5 gados iegūtu profesiju, mācoties saņemtu mēneša ES stipendiju EUR 135,00 - inf. www.rvt.lv

pirms 6 gadiem, 2014.03.21 11:04

Vietējās ziņas