Dod zaļo gaismu jaunatnes olimpiādei 6

Bauskas Domes sēdē vakar, 21. februārī, deputāti atbalstīja priekšlikumu iznomāt zemesgabalu Pilskalna ielā 26 (stadionu) rajona Padomei uz desmit gadiem. Šāds nomas termiņš ir atbilstīgs projekta nosacījumiem, kas Bauskā ļautu 2009. gadā sarīkot Latvijas jaunatnes olimpiādi. Pirms lēmuma pieņemšanas rajona Padomes (RP) priekšsēdētāja vietnieks Valdis Veips aicināja deputātus neatlikt šī jautājuma izskatīšanu, jo tas jau iepriekš ilgi diskutēts, arī atlikts: «Mums tuvākajās dienās jāiesniedz pēdējie dokumenti, tostarp nomas līgums Aizsardzības ministrijā, lai mēs varētu pretendēt uz finansējuma saņemšanu sporta būvju rekonstrukcijai. Iegūstot tiesības rīkot Latvijas jaunatnes olimpiādi, sporta objektos varētu tikt ieguldīts ap 900 tūkstoš latu.»Deputāts Jānis Teikmanis ieteica nomas līgumā iekļaut punktu, kas dod tiesības līgumu lauzt, ja nauda netiek ieguldīta. Savukārt deputāts Pēteris Gabrilovičs vēlējās zināt, vai pēc nomas līguma parakstīšanas RP sporta būves uzreiz ierakstīs Zemesgrāmatā uz sava vārda. V. Veips nenoraidīja šādu iespēju. Viņa atbilde deputātu neapmierināja. Balsojot P. Gabrilovičs un J. Teikmanis bija pret izmaiņām zemes nomas līgumā, tomēr lēmums tika pieņemts ar pārējo deputātu balsu vairākumu. Domes sēdē nepiedalījās deputāte Māra Bite.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

...

Galvenais ir savest kartibā sporta bāzi, un tas ir arī viss!

pirms 13 gadiem, 2008.02.23 00:57

es

kaads te sakars ar olimpiaadi-taa var arii nebuut galvenais ka kaads dod naudu stadiona sakaartosanai!!! taadas iespeejas var vairaak nebuut, te spriedelee par niekiem-- nabagi..prom jau neaiznesiis...

pirms 13 gadiem, 2008.02.22 19:41

>:O

da uz jebkaada, peec 2009 gada reformas tas buus jaunaas pashvaldiibas kompetencee! reforma paredz iipashumu un funkciju nodoshanu jaunizveidotajam novadam! vienkaarshi!

pirms 13 gadiem, 2008.02.22 19:24

Hmm

Cilvēku (tostarp žurnālistu) stulbums .. ko, iespējams, visticamāk rada attiecīgas informācijas un zināšanu trūkums, ir neizmērojams.

pirms 13 gadiem, 2008.02.22 18:47

:O

Uz kaa vaarda tad buus tas stadions zemesgraamataa ierakstiits??

pirms 13 gadiem, 2008.02.22 17:32

Vietējās ziņas