Domei nodokļu atvieglojumu piešķiršanā nav vienbalsības 2

Domes sēdē 20. martā, deputāti lēma par nekustamā īpašuma nodokļu atvieglojumu piešķiršanu diviem pilsētas uzņēmumiem. Par nodokļu atlaidi SIA „Volta un partneri" deputāti balsoja vienprātīgi. Savukārt pirms lēmuma pieņemšanas par atvieglojuma piešķiršanu SIA „Eila" izvērtās diskusijas.Deputāts Jānis Teikmanis interesējās, vai uzņēmums teritorijas labiekārtošanu veicis laikā. Izpilddirektors Jānis Mičulis paskaidroja, ka darbi diemžēl iekavēti, taču beigās viss ieplānotais izdarīts. Deputāts Uldis Kolužs piebilda, ka mūsdienās uzņēmējiem ir ļoti grūti plānot savu finanšu plūsmu, tāpēc iespējamas dažādas aizkavēšanās.  Domes priekšsēdētāja Ārija Gaile gan iebilda, ka tas nevarētu būt attaisnojums, lai darbus neizpildītu noteiktajā laikā. Balsojot par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojuma piešķiršanu SIA „Eila", deputāti J. Teikmanis un P. Gabrilovičs atturējās. Ar astoņām balsīm „par" lēmums tika pieņemts. Nekustamā īpašuma nodokļu atvieglojumus piešķir, balstoties uz pilsētas saistošajiem noteikumiem, kas to paredz, ja uzņēmējs ar saviem finanšu resursiem piedalījies pilsētas infrastruktūras izbūvē.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ierēciens

Teikmanis nepiekrīt atlaides piešķiršanai EILAS Pastoram. Ierēcu ne pa jokam. Pastors tak Teikmaņa komandas biedrs nezin cik pašvaldību vēlēšanās. Bez Pastora piedalīšanās un finansiāla atbalsta Teikmanis nemaz domē nebūtu ticis. Tiešām var aptaisīties no smiekliem lasot par kumēdiņiem Bauskas domē. Mums nu ir savs Žirinovska kungs.

pirms 12 gadiem, 2008.03.25 10:21

...

Varēja dot nodokļu atlaides ar norunu, ka atlaides summa tiek ieguldīta objekta vai apkārtnes sakopšanā!Tagad sanāk, ka tiem, kam jau tā ir švakāk ar naudu uz nodokļu atlaidēm nav ko cerēt!

pirms 12 gadiem, 2008.03.24 11:33

Vietējās ziņas