Domnieki atliek lēmumu par baseinu 6

Pretēji paredzētajam Bauskas pilsētas Domes sēdē 20. martā netiks skatīti atpūtas kompleksa ar peldbaseinu pirmās kārtas skiču projekts. Domes izpilddirektors Jānis Mičulis informē, ka joprojām nav sakārtoti visi nepieciešamie dokumenti, tāpēc projekta izskatīšana atlikta. 12. marta vides un attīstības komitejas sēdē ar skiču projektu deputātus iepazīstināja projekta arhitekts Juris Moris. Tad arī deputāti deva viņam uzdevumu līdz 18. martam sakārtot nepieciešamos dokumentus, iegūt vajadzīgos saskaņojumus.  «Uz tikšanos arhitekts nebija ieradies, bija tikai projekta īstenotājs, uzņēmējs Raivo Tarvāns. No nepieciešamajiem septiņiem saskaņojumiem bija sagādāti tikai daži. Līdz ar to jautājumu Domes sēdē izskatīt nav lietderīgi. Tika noteikts, ka pēdējais iztrūkstošo dokumentu iesniegšanas termiņš ir 3. aprīlis. Līdz ko visi dokumenti tiks sakārtoti, iespējams, būsim gatavi sasaukt pat ārkārtas Domes sēdi,» tā skaidro J. Mičulis. Vai baseina projektam nepieciešamie dokumenti tiks iesniegti līdz 3. aprīlim, «Bauskas Dzīvei» neizdevās noskaidrot. R. Tarvāna mobilais tālrunis ilgāku laiku ir izslēgts.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Mārīte

Ziniet, man baseins nav vajadzīgs. Labāk paplašiniet kapsētu.

pirms 12 gadiem, 2008.03.20 10:04

Liesmiņa

Tiešām, labāk ceļus sakārto un apgaismo ielas aiz sociālā dienesta, savādāk vakaros nav ne jausmas uz ko vari uzkāpt. Pilnīga kauns par domes darbību..... Ko tad atlika lēmumu par baseinu-laikam jau ome pa daudz naudas ir pieprasījusi par baseina izveidošanu, kā vienmēr tas notiek mūsu dome...

pirms 12 gadiem, 2008.03.19 18:50

Malda

Vai tiešām trīs upju pilsētā baseins ir tā nepieciešamākā lieta? Visa šī apspriešana un ņemšanās ap to baseinu jau kļūst smieklīga. Man šķiet ka pilsētā ir citas svarīgākas lietas.

pirms 12 gadiem, 2008.03.19 15:21

Hmm

Arī domāju, ka ir jānolaižas uz zemes.. Pietiek lidināties mākoņos.
Būsim Reāli:)

pirms 12 gadiem, 2008.03.19 14:59

Vietējās ziņas