«Drostalu» jātniece Brankās iegūst otro vietu

Iecavas novada Zorģu jātnieku sporta centra «Drostalas» pārstāve Alise Marta Augucēviča ar zirgu Vinaldu sacensībās Brankās ieguvusi otro vietu, «Bauskas Dzīvei» vēsta trenere Linda Arāja.

Jātnieku sporta kluba «Princis» organizētajās tradicionālajās konkūra sacensībās «Branku rudens» Ozolnieku novadā «Drostalas» sestdien, 17. oktobrī, pārstāvēja arī Annija Kaufmane ar zirgu Vinaldu un Patrīcija Cīrule ar zirgu Akapellu.

Sportistēm šīs bija otrās sacensības šķēršļu pārvarēšanā ārpus Iecavas, stāsta L. Arāja. Zirga Vinalda īpašniece ir Liena Sproģe, Akapellas īpašnieks – Kristaps Arājs.

«Maršrutā numur viens bija divas daļas – vadības shēma iejādes laukumā un maršruts ar sešiem šķēršļiem konkūra laukumā,» stāsta trenere, «tiesnese Līga Tauriņa vērtēja pirmo daļu, Anna Stafecka lika atzīmes par otrās daļas izpildi. Maršrutā bija rekordliels dalībnieku skaits – 46 sportiskie pāri. Tas ir lielisks apliecinājums tam, ka šis sporta veids kļūst populārāks.»

Parasti šādos maršrutos piedalās jaunie jātnieki vai jaunie zirgi, tomēr prieks un lepnums par rezultātu tāpēc nav mazāks, piebilst L. Arāja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas