Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Drostalu kausā» Iecavā atkal gaida ģimenes

Šo svētdien, 4. augustā, Iecavas novada Zorģu apkaimes jāšanas sporta bāzē «Drostalas» jau otro gadu risināsies jātnieku sporta sarīkojums «Drostalu kauss 2013».

Sacīkstes pirmo reizi notika pērn, pulcējot negaidīti daudz dalībnieku un apmeklētāju. «Drostalu» saimniece Linda Arāja uzsvēra, ka šī sarīkojuma mērķis ir popularizēt jātnieku sportu kā ģimeņu izklaides pasākumu, jo sporta bāzi uztur un vada visa ģimene – vecāki kopā ar atvasēm un radu atbalstu.

Sacensībās gaidīti Latvijas un citu valstu sportisti ar zirgiem un ponijiem, vietnē drostalas.com informē sacīkšu rīkotāji Linda un Kristaps Arāji. Tās notiks uz smilšu seguma. Norisi vadīs starptautiskās kategorijas tiesneši Inga un Ivo Miķelsoni.

Sacīkšu pirmās divas fāzes notiks rīta pusē, pulksten 11 paredzēta «Drostalu kausa 2013» atklāšanas parāde. Katra maršruta labākie sportisti saņems dažādas rīkotāju un sponsoru balvas, rozetes un diplomus. Fināla pirmās vietas ieguvējs iegūs Drostalu kausu, ko darinājuši «Smaidīgo māla podu» meistari no Pampāļiem.

Sacensības noritēs pēc Latvijas Jātnieku federācijas noteikumiem. Tās apmeklēs arī potenciālie zirgu pircēji, tāpēc lūgums pieteikumā norādīt informāciju par pārdodamajiem zirgiem, informē rīkotāji.

Skatītāji no pulksten 11.30 varēs vizināties ar zirgiem un poniju. Mieloties piedāvā Iecavas kroga «Sombrero» bufetē, bet sportistiem būs bezmaksas zupa. Darbosies amatnieku un lauku labumu tirdziņš, būs atvērta zirglietu «Andele – mandele», čaklo roku īpašniekus gaidīs salona «Ciku cakas» darbnīca. Darbosies fotostudija, paviljons «country» stilā.

Vairāk informācijas par maršrutiem, pieteikšanos, starta naudu un rīkotāju kontakti pieejami interneta vietnē drostalas.com. Pieteikumu anketas jāiesniedz līdz 2. augustam. Starta kārtība būs publicēta 3. augustā vietnē drostalas.com.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas