«Drostalu kausa» laikā piedāvās sportiskas aktivitātes apmeklētājiem 7

Aktīvās atpūtas centra «Drostalas» kausa izcīņā jāšanas sportā apmeklētājiem tiks piedāvātas «#BeActive» Eiropas Sporta nedēļas aktivitātes.

Ikgadējās sacīkstes «Drostalu kauss» jāšanas sporta bāzē Iecavas novada Zorģos notiks 12. un 13. septembrī, informē centra vadītāja Linda Arāja. Ieskaites sacensības noritēs saskaņā ar nolikumu «Latvijas Republikas labākais jātnieks konkūrā».

Sacīkstēs var piedalīties Latvijas un citu valstu sportisti. Pieteikumi iesniedzami vietnē drostalas.com līdz 10. septembrim. Sacīkstes Zorģos tiek rīkotas sadarbībā ar Latvijas Jātnieku federāciju. Dalībniekus vērtēs nacionālās kategorijas tiesneši Kate Ansone, Vladislavs Rutkovskis un Egils Broks.

Sestdien, 12. septembrī, jāšanas sacensības «Drostalās» sāksies pulksten 10. Karte un informācija par izvietojumu no 7. septembra pieejama vietnē drostalas.com, turpat no 11. septembra apskatāma starta kārtība. Pulksten 13 notiks «#BeActive» Spēka diena ar virves vilkšanu, šķēršļu un ātruma maršrutiem komandām. Sestdienas vakarā –zaļumballe.

Svētdien, 13. septembrī, sportisti startēs pulksten 10. «#BeActive» programmā paredzētas dažādas komandu sacensības, orientēšanās u. c. Notiks paraugdemonstrējums no zirguskola.lv, varēs vizināties ar zirgiem un ponija pajūgu, darbosies bufete, amatnieku tirdziņš, hennas un floristu darbnīca, atrakcijas. Amatieru mākslinieku izstādītās gleznas būs iespēja iegādāties. Skatītāji konkursos varēs iegūt balvas.

Sarīkojuma mērķis ir popularizēt jāšanas sportu kā videi draudzīgu un veselīgu nodarbi, piemērotu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – viņi sacīkstēs var piedalīties bez maksas. Jātnieku sporta sacensības veidos par tradicionālu Iecavas novada sporta un izklaides pasākumu, pauž L. Arāja.

Sacensību dalībniekiem balvas dāvā amatnieki un uzņēmēji no Iecavas un citiem novadiem. Īpašas balvas paredzētas par vienotu komandas kopskatu un oriģinālāko nosaukumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

joks

pagasts atkal iedeva naudu? deputāti jāsponsorē !

pirms 5 gadiem, 2015.09.06 17:37

eu, joks!

ja nezini ko runāt, turi muti ciet! paseko līdzi "Drostalu" aktivitātēm vairāk un tad izdari secinājumus - rakstīt projektus ir ļauts ikvienai jēdzīgai biedrībai!
palasi - http://www.iecava.lv/lv/zinas/sabiedriba_un_veseliba/9208-ar-lmt-atbalstu-iecava-tiks-realizetas-piecas-iedzivotajiem-nozimigas-ieceres

pirms 5 gadiem, 2015.09.06 18:07

joks

tikai nez kāpēc citiem nav atbalsta , bet drostalām uzreiz pa vairākiem? varbūt tādēļ ka deputāti , ko? bet varbūt zirgi tagad ir iecavas prioritāte?

pirms 5 gadiem, 2015.09.07 10:26

joks?

Izlasīji linkā atrodamo info? "Drostalas" piedalījās LMT Latvijai projektu konkursā un ar TAUTAS BALSOJUMU iekļuva to starpā, kuri saņēma ziedojumu no LMT! Neviens santīms šoreiz nav no pašvaldības!!!
Un vēl - pastāsti ar ko sliktāks ir jāšanas sports par futbolu vai basketbolu, kuriem pašvaldības budžetā gadiem tiek novirzīts finansējums?! Mana meita mīl zirgus, nevis bumbu - tāpēc viņai nav vajadzīgs atbalsts no pašvaldības? Minētajiem bumbošanas veidiem deputāti stāt DAUDZ tuvāk...

pirms 5 gadiem, 2015.09.07 10:40

Linda Arāja, SK "Drostalas"

joks,...ja tas jums palīdzēs naktīs gulēt dziļākā miegā, šogad mēs nesaņēmām pašvaldības līdzfinansējumu, kaut arī iesniedzām šo pašu projektu NVO konkursā. Saņēmām atteikumu. Par deputātu lietām - es ticu ka kādu dienu tā tiešām būs, kāds no mums būs gana labs lai būtu DEPUTĀTS. Tad, kad "Drostalas" būs uzceltas un daudz projektu konkursos saņemts līdzfinansējums.

pirms 5 gadiem, 2015.09.07 21:06

iecavnieks

Kāpēc cilvēkiem ir tāda pretīga daba- tos , kas dara, mēģināt nolīdzināt ar zemi, meklēt zemūdens akmeņus, špalvainu" un ko tik vēl ne...nevis pašiem darīt vai priecāties, cik labi manam kaimiņam sanāk? Iecava ar šo nomelnošanu, liekas, ka īpaši izceļas..

pirms 5 gadiem, 2015.09.08 08:19

bauska

baušķeniekus pārspēt nav iespējams...

pirms 5 gadiem, 2015.09.08 11:27

Vietējās ziņas