Dubultspēles novusā ar pārsteigumiem

Bauskā 1. martā notika Bauskas novada čempionāts dubultspēlēs. Šoreiz sacensības sagādāja vairākus interesantus pārsteigumus.

Uzvaru izcīnīja divi no titulētākajiem Bauskas novada novusistiem – brunavietis Ringolds Kaross un mežotnieks Aldis Pavilons. Uzvarētāju duets, kurš savāca 28 punktus, savstarpējā cīņā piekāpās codiešiem Jānim Salnam un Raimondam Smalkajam. Tomēr spēcīgajiem codiešiem par uzvarētāju titulu patraucēja cīnīties nepatīkams «klupiens» cīņas gaitā, kad ar 0:3 piekāpās Kasparam Čudaram un Jānim Dūmiņam no Baldones, kas beigās 12 pāru konkurencē palika desmitajā vietā. Rezultātā J. Salnam un R. Smalkajam otrā vieta ar 26 punktiem.

Vienāds punktu skaits bija divām vienībām – baušķeniekiem Vilnim Pelceram un Pēterim Simsonam un rundālietim Edmundam Jaloveckim kopā ar ceraukstieti Daini Pavilonu. Abām pa 20 punktiem. Tomēr papildrādītāji bija labāki E. Jaloveckim un D. Pavilonam – vīri pirmo reizi izcīnīja medaļas dubultspēlēs. Ārpus pirmā trijnieka palika vēl viens titulēts duets – īslīcieši Staņislavs Bednarčiks un Eduards Lauks – viņiem 18 punkti.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas