Dzēšot auto, cietis cilvēks Bauskas novadā

29 izsaukumi – seši uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet vēl seši izsaukumi bija maldinājums – tāda ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes statistika aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 8. marta plkst. 6.30 līdz 11. marta plkst. 6.30, portālu informēja Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

    10. martā plkst. 12.25 Bauskas ugunsdzēsēji-glābēji devās uz Bauskas novadu, kur vieglajai automašīnai dega dzinēja nodalījums un salons 4 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju- glābēju ierašanās tās īpašnieks mēģināja ugunsgrēku apdzēst saviem spēkiem un cieta ugunsgrēkā. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 12.55. Tajos piedalījās astoņi ugunsdzēsēji- glābēji ar divām autocisternām. Cietis 79 gadus vecs vīrietis, informē Ilona Indriksone, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece. Pie mājas aizdegusies garāža, saimnieks ar traktoru mēģinājis no tās izvilkt automašīnu. Viņš guvis plaukstas locītavas un plaukstu termiskus apdegumus, jo pieskāries sakarsētam, degošam automobilim.

    9. martā plkst. 18.59 Vecumnieku un Baldones ugunsdzēsēji-glābēji devās uz Sporta ielu Vecumniekos, kur vienstāva dzīvojamajā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Pirms ugunsdzēsēju-glābēju ierašanās no mājas bija evakuējusies sieviete. Ugunsgrēkā dega ēkas vannas istaba un virtuve 20 m2 platībā. Plkst. 21.10 dzēšanas darbi tika pabeigti. Tajos piedalījās četri ugunsdzēsēji-glābēji ar divām autocisternām.

    Saistībā ar nepieciešamību likvidēt spēcīgā vēja radītās sekas ugunsdzēsēji-glābēji Zemgalē devās uz 12 izsaukumiem. 8. martā Bauskas novada Gailīšu pagastā bija jāatbrīvo brauktuve no kokiem.

9. martā vēja radīto postījumu seku likvidēšana turpinājās. Rundāles novada Rundāles pagastā un Bauskas novada Vecsaules pagastā koks bija nokritis uz ceļa braucamās daļas. Ugunsdzēsēji-glābēji ar motorzāģi koku sazāģēja un brauktuvi atbrīvoja.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas