Dzēšot kūlu, Bauskā cieš ugunsdzēsējs 1

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 23. marta līdz 29. martam, steigušies palīdzēt 78 reizes, 13 gadījumos konstatētas traumas, portālu informēja NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Bauskas novada Īslīces pagastā 23. martā 60 gadu vecs vīrietis, atgaisojot apkures katlu, guvis termiskus muguras, roku un augšstilba apdegumus. Vidēji smagā stāvoklī stacionēts.

Savukārt Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā 24. martā 15 gadu vecs pusaudzis, skaldot malku, savainojis roku. Zēns aizvests uz slimnīcu ar kreisās rokas pirkstu daļēju amputāciju.

Iecavas novadā 25. martā 40 gadus vecu vīrieti sadzēlis irsis. Pēc mediķu sniegtās palīdzības viņš atteicies no stacionēšanas.
Bauskā 27. martā, dzēšot kūlu, no pārkaršanas cietis ap 45 gadus vecs ugunsdzēsējs, viņš sajutis reiboni un vājumu. Pēc mediķu palīdzības atteicies braukt uz slimnīcu.

NMPD atgādina ievērot divu metru distanci un censties izolēties. Arī uz veikalu doties svarīgi laikā, kad mazāk cilvēku. Ja jāvēršas pie mediķiem, būtiski neslēpt informāciju, īpaši par saskari ar ārzemēs bijušu personu. Tas pasargās gan mediķus, gan palīdzēs pašam pacientam saņemt atbilstīgu ārstēšanu. Bauskas puses NMPD mediķi turas, galvenais, lai cilvēki ir atbildīgi, uzsver I. Indriksone.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

diez?

pa kuru laiku tā kūla izauga, vai ne par to laiku, kad pagājšvasar tai vēl augot, neskaitāmas reizes garām nobrauca gan pašvaldības elektroautomobiļi, gan policijas transports, bet braucēji ,izskatās,varēja būt pālī vai sanarkojušies no savas varas un bezatbildības apziņas

pirms gada, 2020.03.30 16:01

Vietējās ziņas