Dziesmas izpildīs romantiskā noskaņā 2

Sildoties sveču liesmiņās, malkot šampanieti un baudīt lielisku mūziku – šādu nebijušu koncertprogrammu baušķeniekiem svētdien, 13. decembrī, piedāvā mūziķis Atis Auzāns.

Jaunajai A. Auzāna programmai dots nosaukums «Sirds dziesmas». Tās ir dziesmas tev, man, ikvienam šīs pasaules iemītniekam, tā mūziķis piesaka savu divdaļīgo koncerta programmu. Tajā skanēs pazīstamas pasaules klasiķu melodijas, latviešu komponistu skaņdarbi, arī paša A. Auzāna sacerētās kompozīcijas.

«Esmu savulaik dziedājis kopā ar kori, mums bija programma, kurā piedalījās «Slavenais Jersikas orķestris». Šoreiz būs pavisam cita noskaņa. Bijuši vairāki koncerti, un es esmu atklājis, ka šis muzicēšanas stils man ir vispatīkamākais. Kopā ar akordeonu jūtos vislabāk.
Bauskas kultūras centrs šķiet ļoti piemērots šādam romantiskās noskaņās vadītam vakaram. Zālē pie galdiņiem vietas nedaudz vairāk kā simts klausītājiem. Viņu vidū būšu arī es. Varēšu pieiet pie katra galdiņa, aprunāties. Man ir sagatavota sava koncertprogramma divās daļās. Taču, ja kādam būs vēlme dzirdēt ko īpašu, centīšos to izpildīt,» stāsta mūziķis.

A. Auzāns atklāj, ka programmas kodols ir izveidots, taču ikvienā vietā to var mainīt. Reiz pēc publikas pieprasījuma viņš izpildījis skumji smeldzīgo dziesmu «Vijolnieks». Tagad tā iekļauta pamatprogrammā.

Kopā ar Ati Auzānu Bauskā koncertēs pianists Jānis Lemežis un perkusioniste Nelli Bubujanca. Vakaru koncerta apmeklētāji varēs izbaudīt, sēžot pie galdiņiem, kurus rotās Lienes Lacbergas darinātās sojas vaska sveces, un malkojot šampanieti.

Koncertu varēs arī noklausīties, esot balkonā. Tur ieejas maksa ir krietni zemāka.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

kads zina

vai biļetes vēl ir ? kaut vai pa piecīti!!

pirms 5 gadiem, 2015.12.10 14:35

galdiņsēdis

Tā teikt,muzikālā dropīte. Neko darīt - nāksies vien ar kādu šļuku pacienāt to no galdiņa uz galdiņu klenderējošo dzieminieku.

pirms 5 gadiem, 2015.12.11 15:03

Vietējās ziņas