Dzimtmisā ekoskolas gada tēma – transports 5

Iecavas novada Dzimtmisas pamatskolā šogad ekoskolas programmas tēma ir transports, portālu informēja pedagoģe Velga Ērgle.

Šonedēļ klasēs sāksies tēmas izpēte un izziņas projektu plānošana, kurā piedalās skolas ekopadome ar pedagogiem, skolēniem, vecākiem, tehniskajiem darbiniekiem, saka V. Ērgle.

Dzimtmisa arī šogad patur ekoskolas izcilības simbolu – Zaļo karogu, liecina informācija Vides fonda mājaslapā internetā videsfonds.lv. To Iecavas novadā saglabā bērnudārzs «Dartija», Vecumnieku novadā – Misas, Skaistkalnes un Vecumnieku vidusskola. Bauskas novadā Zaļais karogs piešķirts Jaunsaules pamatskolai un bērnudārzam «Pasaulīte», Rundāles novadā – bērnudārzam «Mārpuķīte».

Dzimtmisas audzēkņi un pedagogi turpina dalību programmā «Mamma Daba» un piedalās jaunā starptautiskā projektā «Zaļais izrāviens», kur iekļautas 64 Latvijas skolas ar vides izziņas virzienu. Tā mērķis ir bioloģiskās daudzveidības izpēte un saglabāšana tuvējā apkārtnē piecu gadu garumā, balstoties uz Kjū (KEW) karaliskā botāniskā dārza pasaulē daudzveidīgāko botānisko un mikoloģisko kolekciju.

Ekoskolu zaļais karogs šogad plīvo 117 Latvijas izglītības iestādēs, pērn to bija nepilns simts. Ikgadējais Ekoskolu apbalvošanas pasākums notiks nākampiektdien, 25. septembrī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Visā pasaulē programmā piedalās vairāk nekā 43 000 skolu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

jautājums?

Kādas gada tēmas pārējās ekoskolās?

pirms 5 gadiem, 2015.09.16 20:37

Atbilžu mamma

Šādu informāciju jāmeklē sava novada portālos!

pirms 5 gadiem, 2015.09.17 07:27

Atbilžu mammai

"Bauskas Dzīve" informē tikai par Iecavu?

pirms 5 gadiem, 2015.09.17 08:55

eko

Mākslīgi uzturētā skola katru gadu piedalās zaļajos konkursos un akcijās!!!Atbrauciet un pārliecinieties paši,parunājiet ar skolēniem,ko tad viņi dara?Zaļais karogs ir jānopelna ar darbu un darbošanos,par skaistām acīm to nedod un ar starptautisko žūriju,kas vērtē skolas darbu mums pazīšanās nav.

pirms 5 gadiem, 2015.09.17 18:17

Vietējās ziņas