Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzimtmisas skolā rīkos veselības nedēļu 1

Nākamnedēļ no 24. marta Iecavas novada Dzimtmisas pamatskolā notiks veselības nedēļa ar biedrības «Papardes zieds» (PZ) sagatavoto programmu.

Nodarbībās, kurās speciālisti un pedagogi ar bērniem izzinās dažādus veselīga dzīvesveida un veselas personības aspektus, piedalīsies 5. – 6. klašu audzēkņi, «Bauskas Dzīvei» pastāstīja skolas direktore Jana Arāja.

Pusaudži tēmas par atkarībām, attiecībām, higiēnu un veselīgu uzturu pētīs četrās «stacijās», pildot testus un eksperimentus. Dzimtmisas skolotājas līdz ar citiem novada pedagogiem janvārī piedalījās PZ seminārā, lai iepazītu veselības programmas metodes. «Bauskas Dzīve» jau vēstīja, ka PZ veselības «stacijas» pērn un šogad rīkotas arī Iecavas vidusskolā, izpelnoties atzinīgu vērtējumu gan no pedagogiem, gan skolēniem.

Šī mācību gada otrajā pusē Dzimtmisas skolā īpašu uzmanību pievērš metodisko materiālu gatavošanai, stāsta J. Arāja. «Patlaban strādājam ar individuālo pieeju katram skolēnam, gatavojam metodiskos materiālus katrai stundai. Klases nav lielas, un svarīgi, lai skolotāja uzmanību un padomu saņemtu gan talantīgie bērni, gan tie, kuriem kāds priekšmets nepadodas,» skaidro direktore, «individuāla pieeja ir mazas skolas priekšrocība. Dzimtmisā pedagogus mudinām vienmēr domāt ar psiholoģiski atvērtu pieeju, izrunāt visu ar skolēniem, mācību procesu stundās vadīt ar sīki sagatavotiem plāniem.»

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Paparde

Ieteikums J. Arājai-par minētajiem jautājumiem pārrunāt arī ar savu miesīgu dēlu. Noderēs!

pirms 6 gadiem, 2014.03.22 19:26

Vietējās ziņas