Dzīvoklī Iecavā uz plīts piedeg ēdiens

Piektdien, 22. janvārī, no rīta Bauskas novada Codes pagastā trīsstāvu dzīvojamās mājas bēniņos pie dūmvada gruzdēja siltinājums 5 m2 platībā, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Tās pašas dienas vakarā Ozolu ielā Iecavā vienā no trīsstāvu dzīvojamās mājas dzīvokļiem virtuvē uz plīts bija piededzis ēdiens, radot sadūmojumu. Dzīvoklī bija nostrādājis dūmu detektors, un tā iemītnieki bija pamanījuši ugunsgrēka izcelšanos vēl pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās.

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 22. janvāra plkst. 6.30 līdz 25. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Savukārt visā Latvijā VUGD saņēma 89 izsaukumus – 30 uz ugunsgrēku dzēšanu, 40 uz glābšanas darbiem, bet 19 no izsaukumiem bija maldinājumi.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas