Egles mūspuses novados iemirdzēsies bez sarīkojumiem 12

Vietējos novados, spriežot pēc «Bauskas Dzīves» rīcībā esošās informācijas, nekādi pasākumi Ziemassvētku gaidīšanas un svētku laikā nav plānoti. Būšot vien jādzīvojas sociālajos tīklos.

Šogad Bauskā svinīga egles iedegšana nav paredzēta. SIA «Vides serviss» vīri būs tie, kas ļaus iemirdzēties galvenajai pilsētas rotai. Bauskas kultūras centra (BKC) pārstāve Līga Stankeviča stāsta, ka šogad egles iedegšana tiks atzīmēta ar videoobjektīva aci, proti, BKC ir sagatavojis videorullīti kā sveicienu baušķeniekiem, kas parādīsies svētdien, 29. novembrī, kultūras centra sociālajās platformās. «Covid-19» pandēmijas dēļ Bauskas Rātslaukumā nedarbosies arī notikumu māja «Baltais briedis». Tāpat šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā Bauskas vecpilsētā nebūs mājražotāju un amatnieku tirdziņa.

Bez vietējo iedzīvotāju klātbūtnes un īpaša sarīkojuma pašiem mazākajiem novadniekiem tiks iedegta egle arī Iecavā. Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Egle pastāstīja, ka svētku simbols simtiem krāsainu lampiņu dailē būs aplūkojams no 6. decembra pulksten 17. Svētku noformējumam Iecavas centrā šogad atvēlēti 10 000 eiro, dekori būšot citādāki nekā citus gadus, tos sāks izvietot nedēļas beigās. Dekori būs gan uz laternām ielās, gan arī pie pašvaldības ēkām.

Rundāles novadā ir plānots izrotāt egles pie kultūras ēkām – multifunkcionālā centra Pilsrundālē, Svitenes tautas nama, Bērsteles kultūras nama un Viesturu kultūras centra. Arī pie pirmsskolas izglītības iestādēm un vidusskolas  izrotātās egles priecēs garāmgājējus un ciemu iemītniekus, tomēr uz to iedegšanu netiks aicināti iedzīvotāji, lai neveicinātu pulcēšanos, ievērojot valstī noteikto krīzes situāciju, laikrakstu informē Kristīne Līdaka, Rundāles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste.

Vecumnieku novadā adventes laikā arī nebūšot neviena pasākuma, izņemot egles iedegšanu, kas lielākoties visos pagastos notiks decembra otrajā nedēļā un kas aplūkojama katram individuāli. Vecumnieku centrālā egle jau ir noskatīta, tā tiks atgādāta jaunnedēļ, skaidro Gija Spula, sabiedrisko attiecību speciāliste Vecumnieku novada pašvaldībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Janka

Cik tomēr tā egle Bauskā bēdīga. Pelēka un ierasta. Nekāda košumu. Ak jā, naudu vairāk vajag sporta hallei. Jauniem rotājumiem jau nevar atvēlēt.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.29 09:33

piekrītu

Bauska ir pelēka pilsēta. Ir jādomā par košāku vizuālo izskatu svētku reizēs gan ziemā, gan vasarā. Katru gadu vieni un tie paši dekori bez papildinājumiem. Īpaši šajā pandēmijas laikā, kad cilvēki ir tik nomākti un stresaini, pasākumi atcelti, gaišums un košums visos pilsētas rajonos iepriecinātu un uzmundrinātu, kaut nedaudz kliedētu drūmo noskaņojumu.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.29 13:10

Pjanka

Sākas ... Pēc valsts svētkiem, kad Bauskā viss bija slikti, pagājušas apmēram 2 nedēļas, un atkal viss ir slikti. Ko darīsi janvārī? Kas tad Bauska būs atkal slikti? Kāpēc vēl neesi pārcēlies uz turieni, kur ir labi?

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.29 09:41

...

Uztaisi sev ne-pelēku egli un priecājies!

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.29 09:43

Poha

Man ar pēc katriem svētkiem slikti. Nez ko tas varētu nozīmēt?

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.29 13:39

Priekulis

Lembergs Ventspilī varonīgi iededza egli, Bauskas ūsainais lauķis no..... .

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.29 12:11

nesaprotu

Un tu vēl šeit? Kāpēc neesi Ventspilī?

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.29 13:22

Priekmājis

Esi starā par to līdz galam nenotiesāto blēdi, kas vismaz pusi Ventspils naudas sabāzis savu dzelteno bikšeļu kabatās? Tad jau pa Ziemassvētkiem droši vien brauksi svētceļojumā uz Puzi?

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.29 13:37

Nepatīk

Ņemiet tos vecos, apnikošos rotājumus nost. Būs daudz skaistāk ar parastām krāsainām lampiņām.

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.30 10:05

Caks

Kartejo reizi nauda tiek tereta bet ne pasakumi nekā nav. Cik izmaksaja egles uzstadisana? Izskatas ka katru gadu viens un tas pats vai tad nav domas?

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.02 13:47

Vietējās ziņas