Eglītes aicina novietot pie atkritumu konteineriem

SIA «Vides serviss» aicina iedzīvotājus eglītes, kas mājokļus rotāja svētku laikā, novietot pie atkritumu konteineriem. Svētku rotas šādi vieglāk savākt, apliecināja uzņēmumā.
SIA «Vides serviss» valdes locekle Linda Tijone stāsta, ka šāda kārtība pilsētā ir vairākus gadus un vairums to ir ielāgojis. Neesot daudz tādu gadījumu, kad viss koks ievietots konteinerā.
Eglītes centralizēti Bauskā uzņēmums sola savākt 15. un 22. janvārī, izbraucot atsevišķu maršrutu. Iedzīvotāji paši egles var nogādāt uz dalīto atkritumu savākšanas laukumu Bauskā, Biržu ielā 8b. Tieši šim mērķim uzņēmums tur ir novietojis 7 m3 lielu konteineru, un nodošana ir bez maksas piemērošanas. L. Tijone paskaidroja, ka savāktās zaļsvārces tiks sašķeldotas.
Latviešiem ierasts, ka eglīti no mājokļa iznes Zvaigznes dienā, 6. janvārī, savukārt krievu tautības iedzīvotāji – vairākas dienas pēc pareizticīgo Ziemassvētkiem, kas atzīmēti naktī no 6. uz 7. janvāri, vai pēc Vecā Jaunā gada sagaidīšanas, ko svin pusnaktī no 13. uz 14. janvāri.
 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas