Eiropas Autokrosa čempionāta posms Bauskā pārcelts uz jūnija beigām

Eiropas Autokrosa čempionāta posms Bauskā pārcelts uz jūnija beigām, informē sacensību rīkotāji.
Eiropas Autokrosa čempionāts Bauskā sākotnēji tika plānots 5. un 6.jūnijā, bet, tiekot atceltiem diviem posmiem un veicot pārrunas ar Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) "Off-Road" komisiju un citiem čempionāta rīkotājiem, ir veiktas izmaiņas jaunās sezonas kalendārā.

Atceļot divus Vācijā plānotos sacensību posmus Zēlovā un Mačenbergā, Bauskā paredzētais posms tiek pārcelts uz 26.-27.jūniju, kas sacensību posmu ierindo kā 2021.gada čempionāta atklāšanas vietu. Čempionāts kalendārā izkārtots no jūnija līdz oktobrim, posmi norisināsies septiņās Eiropas valstīs: Latvija, Lietuva, Francija, Nīderlande, Čehija, Itālija un Spānija.

Jānis Bergs, Eiropas Autokrosa čempionāta posma Latvijā rīkotājs: 

"Kopā ar FIA un citiem rīkotājiem esam vienojušies par čempionāta vēlāku uzsākšanu. Šāds lēmums tika pieņemts savlaicīgi, balstoties uz kopējo situāciju, kas šobrīd saistāma ar vīrusa pandēmiju Covid-19, ar kuru saistītie ierobežojumi ietekmē sacensību norises iespējas visās čempionāta norises valstīs," izmaiņas kalendārā skaidro Eiropas Autokrosa čempionāta posma Latvijā rīkotājs Jānis Bergs. 

"Pēc pagājušā gada prakses, posmu vēlāka norise dod cerības, ka nebūtu nepieciešams pārcelt vai atcelt sacensību norisi. Mēs esam gatavi diviem scenārijiem: sacensību norise ar vai bez skatītāju klātbūtnes, abos variantos ievērojot visus nepieciešamos drošības pasākumus, paralēli nodrošinot pilnvērtīgu un kvalitatīvu sacensību norisi," norāda Bergs.

Pēc posma Bauskā nākamais etaps 3. un 4.jūlijā gaidāms Lietuvas pilsētā Vilkičā. 9. un 10.oktobrī pēdējais posms notiks Spānijas pilsētā Moljerusā. Kopumā paredzēti deviņi posmi, no kuriem divi notiks Francijā, kā arī Čehijā.

Posma norise Latvijā iespējama pateicoties FIA, Latvijas Automobiļu federācijai, Izglītības un zinātnes ministrijai, kā arī Bauskas novadam.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas