Eiropas Autokrosa čempionāta spēkrati šovakar dosies parādē no «Mūsas» trases līdz Bauskas Rātslaukumam

Šodien, 31. maijā, Bauskas Rātslaukumā svinīgi tiks atklāts Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Eiropas Autokrosa čempionāta otrais posms, kas jau šīs nedēļas nogalē norisināsies sporta kompleksā «Mūsa Raceland», portālu informēja rīkotāju pārstāve Zane Lielkāja.

Viņa pastāstīja, ka pussešos vakarā, policijas automašīnu pavadīta, no «Mūsas» trases izbrauks sacīkšu spēkratu kolonna, kas finišēs Bauskas Rātslaukumā.

Pašlaik vēl tiek skaidrots, kuri sportisti piedalīsies parādes braucienā, bet ap divdesmit pašmāju un citvalstu sportistu būs, sola Z. Lielkāja. Zināms, ka Bauskā varēs sastapt Latvijā pazīstamus autobraucējus – Beati Klipu un Reini Nitišu. Jautājot, vai visi sporta auto satilps nelielajā pilsētas laukumā, Z. Lielkāja paskaidroja, ka šie dzelzs rumaki nav kā salonauto, bet ir bagiju klases, tālab rūmes pietikšot visiem.

Paredzēts, ka sešos vakarā uz Rātslaukumā uzstādītās skatuves kāps un klātesošos uzrunās Bauskas novada mērs Arnolds Jātnieks, kā arī sacensību organizatoru pārstāvis Jānis Bergs. Pasākuma vadītājs, autosportā jau iecienītais Oskars Kaņeps-Kalniņš intervēs arī klātesošos sportistus, interesenti varēs aplūkot sacīkšu auto,  aprunāties ar Eiropas Autokrosa čempionāta dalībniekiem, kā arī iegūt autogrāfus. Pasākumu ar priekšnesumiem papildinās pašmāju deju studija «Lēra» un vokāli instrumentālā grupa «Bekars».

FIA Eiropas Autokrosa čempionāta otrā posma sacensības sporta kompleksā «Mūsa Raceland» sāksies sestdien, 1. jūnijā, sīvākās cīņas būs vērojamas 2. jūnijā. Pasākums noslēgsies svētdienas vakarā ar labāko apbalvošanu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas