Eiropas čempionātā tekvondo māsām Tarvidām līdz godalgām pietrūka 1

Eiropas čempionātā tekvondo, kas notika Itālijā, startēja arī abas baušķenieces Inese un Jolanta Tarvida. Diemžēl abām sportistēm šoreiz līdz medaļām nedaudz pietrūka.

Inese Tarvida, kas sacensībās 1. novembrī startēja svara kategorijā līdz 53 kilogramiem, «apstājās» Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā. Pirmajā kārtā ar rezultātu 16:6 pārspēja ukrainieti Viktoriju Sobko. Otrajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā viņai pretī stājās francūziete Jasmīna Azjēza, kura cīņas gaitā atguva sešus punktus un beigās ņēma virsroku ar 8:7. Tā liecina ziņu aģentūras LETA informācija.

I. Tarvidai, kas šāda mēroga sacensībās cīnās par iespēju iekļūt Tokijas Olimpiskajās spēlēs, tā bija sāpīga neveiksme. «Piektā vieta Eiropas čempionātā. Esmu sevī pilnībā vīlusies,» sportiste ierakstīja savā instagram.com profilā. Tomēr atbalstītāji sportisti uzmundrināja, norādot, ka būs vēl sacensības un būs vēl uzvaras.

Jolanta Tarvida 3. novembrī startēja svara kategorijā līdz 57 kilogramiem un pirmajā kārtā ar rezultātu 8:5 uzvarēja portugālieti Žuānu Kunju. Otrajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā viņai pretī stājās iepriekšējo divu Olimpisko spēļu čempione un daudzu citu titulu īpašniece, kā arī pasaules reitinga pirmās vietas īpašniece Džeida Džounsa no Lielbritānijas, kura J. Tarvidu pārliecinoši uzvarēja ar 26:0. Finālā gan britu sportiste atzina turcietes Iremas Jamanas, pasaules reitinga ceturtās vietas īpašnieces, pārākumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Janka

Nevar jau visu laiku sist citiem,jāsaņem arī pašām

pirms gada, 2019.11.12 10:13

Vietējās ziņas