Ekonomikas ministrija varētu palīdzēt risināt atsevišķas Bauskas novada problēmas 9

Ar potenciāli izdevīgiem solījumiem Bauskā 9.jūlijā bija ieradies ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs. Pirms vēlēšanām partiju diskusijās parādījās vairākas problēmas, kuras nepieciešams risināt, un izrādās, ka Ekonomikas ministrija arī strādā šajos virzienos.

Bauskas novada domes administrācijas ēkā vispirms piektdienas rītā J. Vitenbergs tikās ar partijas «Nacionālā apvienība» pārstāvjiem un ar novada vadību un pašvaldības speciālistiem.
 
Ministrs bija atbraucis kopā ar Raimondu Aleksejenko, ministrijas valsts sekretāra vietnieku, kurš pastāstīja par plānoto finansējumu virknei projektu, kas varētu tieši risināt arī pašvaldības aktuālās problēmas – īres namu celtniecība, industriālo parku attīstība un atbalsts investoriem, kas gatavi ienākt ar lieliem projektiem, kuru vērtība pārsniedz desmit miljonus eiro.

Turpinājumā ministrs apmeklēja SIA «Lamela», pārtikas ražotni «Kronis» un Iecavas pagastā bāzēto  apgaismes ķermeņu ražotāju «Vizulo».

Vairāk par sarunām ar ministru lasiet 13. jūlijā drukātajā izdevumā «Bauskas Dzīve».

Pievieno komentāru

Komentāri 9

biruta

Nu pēc viņa (GIDA) šī rīta intervijas Latvijas 1 radio, ka Latvija esot soli priekšā Lietuvai un Igaunijai ekonomikas attīstībā pec covid krīzes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ko no GIDA TŪRISMĀ var vēlēties ..................

pirms 25 dienām, 2021.07.09 21:11

ekonomika ekonomiska?

ministrs tieši tautai varēja skaidrot, kur ik mēnesi aizplūst ministriju piešķirtie miljoni, it sevišķi dažu amatpersonu prēmēšanai par darbu kas ir viņa amata aprakstā. Jo tieši tautai būs jāatdod šie ES piešķirtie miljardi Latvijai. Nodokļu "reforma" un energonesēju cenu celšana ir tikai mazs solītis "Latvijas attīstībā", lai tiktu galā ar piešķirto parādu, ko dāsni izlieto "korvida apkarotāji"

pirms 24 dienām, 2021.07.10 20:17

miljoni...

Cik domē ir ar projektēšanas un būvniecības sertifikātiem un ar inženiertehnisko izglītību? Ko var apgūt un būvēt cilvēki bez izglītības un pozitīvas pieredzes? Vienīgais speciālists laikam ir Okmaņa kungs. Ir gan inženiera izglītība, gan pozitīva un negatīva pieredze. Ja nav godīgu un pieredzējušu profesionāļu, tad projektētāji, eksperti, būvnieki, būvuzraugi liks dancot pēc savas stabules un stipri pārmaksāt.

pirms 23 dienām, 2021.07.11 09:40

kā tad

muļķis(ķe) ar RPIVA diplomu domes speciālista krēslā pat baznīcā dabūs pērienu....

pirms 23 dienām, 2021.07.11 14:58

Zoja

Dzirdēju, ka Aivars-2, grib Bauskas novadu atdot savam čomam Bomim lai šis arī te muļķi laiž, kā Iecavā.Ģeniāla ideja, Bauskā saimniekos Ķekavas pašvaldības policija.

pirms 22 dienām, 2021.07.12 11:06

Hihs

Jaunie -vecie sāk darbu,a pāris iepirkumi jau izgāzušies! Ko nu!

pirms 21 dienām, 2021.07.13 22:11

Vietējās ziņas