«Elvi Florbola līgā» Bauskas komandai zaudējums «Kuršiem» 1

Sestdienas mačos, 23. februārī, «Elvi Florbola līgas» vīru turnīrā Kocēnu «Rubene» savā laukumā ar 5:4 (1:1, 2:2, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Stalbes «Pārgauju», kamēr Liepājas «Kurši»/«Ekovalis» savu skatītāju priekšā ar 7:5 (5:4, 1:0, 1:1) uzveica «Bausku».

Regulārā čempionāta noslēgumā ar 43 punktiem 20 spēlēs uzvarēja «Betsafe»/«Ulbroka Oxdog», kamēr 39 punktus iekrāja «Lielvārde»/«FatPipe». Tālāk ar 38 punktiem sekoja Cēsu «Lekrings» un «Talsu NSS»/«Krauzers», bet piektajā vietā ar 35 punktiem bija Kocēnu «Rubene». Pie 33 punktiem tika Liepājas «Kurši»/«Ekovalis», Stalbes «Pārgauja» iekrāja 32 punktus, bet pirmo astoņnieku ar 29 punktiem noslēdza «Valmiera». Pie 29 punktiem tika arī "Ķekava", kam gan bija sliktāka vārtu attiecība, 13 punktus ieguva «Bauska», bet tikai pie viena punkta 20 cīņās tika «Ogres Vilki», tiem ieņemot pēdējo vietu 11 komandu konkurencē.

Pēc regulārā turnīra beigām kļuvuši zināmi arī ceturtdaļfināla pāri – «Betsafe»/«Ulbroka Oxdog» tiksies ar «Valmieru», «Lielvārde»/«FatPipe» spēkosies ar «Pārgauju», «Lekrings» samēros spēkus ar «Kurši»/«Ekovalis», kamēr «Talsu NSS»/«Krauzers» sacentīsies pret «Rubeni».

Latvijas čempionāts florbolā norisinās 26. reizi. Čempionāta fināls «Arēnā Rīga» paredzēts 19. aprīlī.

Iepriekšējā sezonā Latvijas čempionātā triumfēja «Betsafe»/«Ulbroka», nosargādama Latvijas čempionu titulu. Zelta mačā ulbrokieši pagarinājumā ar rezultātu 7:6 pārspēja «Valmieras» vienību.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas