Elza no Vecumniekiem pārtop par Veru Singajevsku

Televīzijas šovā «Izklausies redzēts» sekmīgi piedalās bijusī Vecumnieku iedzīvotāja Elza Rozentāle. Svētdien, 11. oktobrī, kanālā TV3 jauniete atveidos aktrisi, savdabīgās balss īpašnieci Veru Singajevsku.

Līdz šim E. Rozentāle iejutusies Aijas Kukules, skotu dziedātājas Lulu tēlos. Abas reizes Elza saņēmusi augstu žūrijas vērtējumu, par viņu daudzi balsojuši arī skatītāji portālā skaties.lv.

Šovā iegūtos līdzekļus viņa nolēmusi ziedot Vecumnieku mūzikas un mākslas skolai, lai nodrošinātu nokļūšanu uz mācību iestādi bērniem, kas dzīvo novada tālākos nostūros. Jaunā dziedātāja tā nolēmusi rīkoties, jo pati savulaik dzīvojusi un izglītojusies Vecumniekos.

«Trešajam raidījumam izlozēju Veru Singajevsku, savu elku jau kopš bērnības. Apzinos, ka viņas balsi atdarināt nav iespējams. Šova noteikumi liedz man atdarināt Karlsonu, jo tas ir atveidotais tēls, nevis māksliniece. Tādēļ esmu sagatavojusi Arvīda Žilinska dziesmu bērniem «Pati, pati, pati». Gaidu žūrijas atsauksmes,» tā par savu dalību šovā portālam stāsta E. Rozentāle.

Izklaides raidījuma vadītājs Lauris Reiniks portālam stāsta, ka Elza viņam ir viens no lielākajiem atklājumiem šovā: «Priecājos, ka televīzijas auditorija var iepazīt šīs meitenes talantu, kurš tiešām ir apbrīnojams. Elzai ir ļoti interesants balss tembrs, ar kuru viņa labi prot spēlēties. Kombinācijā ar aktiermeistarības spējām viņai izdodas radīt ļoti ticamus atveidoto slavenību tēlus.»

Vairāk par E. Rozentāli lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» piektdienas, 9. oktobra, numurā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas