«Ēnas» uz Iecavu atved inspektore

Pie Iecavas novada olu ražotāja a/s «Balticovo» «ēnas» šogad ieradās neierastā veidā – kopā ar Pārtikas un veterinārā dienesta inspektori.

Šī gada Ēnu dienas – 13. februāra rīts – sagaidīts interesanti. «Šajā Ēnu dienā mums savas «ēnas» nebija, bet tā ieradās kopā ar Pārtikas un veterinārā dienesta inspektori. Viņa ar mums saskaņoja, ka var braukt kopā ar skolēniem. Izrādījām ražotni, iepazīstinājām ar nozares specifiku un īpatnībām,» stāsta Toms Auškāps, a/s «Balticovo» komunikācijas un attīstības direktors.

T. Auškāps skaidroja, ka a/s «Balticovo» aktīvi cenšas informēt skolēnus par ražotnes ikdienu. Vismaz reizi mēnesī organizē vietējām skolām un arī attālākām izglītības iestādēm ekskursijas uz uzņēmumu.

Ņemot vērā aizvien pieaugušo Ēnu dienas popularitāti, nākotnē plānots aktīvāk iesaistīties šajā pasākumā – gan izmantojot iespēju pieteikties internetā, gan iesaistot vietējo skolu audzēkņus, īpaši vecāko klašu, kam drīz būs jāpieņem lēmums, kādā virzienā sevi profesionāli attīstīt. «Mūsu uzņēmumā ir daudz speciālistu, kam ir vērts sekot, – esam pilna cikla ražošanas uzņēmums, ar vienu no sarežģītākajām darbības struktūrām,» pauž T. Auškāps. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas