Entuziastu līgā volejbolā vadībā «Vecumnieki»

Rīgā ar pilnu sparu turpinās Entuziastu volejbola līgas spēles. Labi panākumi šajos mačos ir arī mūsu novadu komandām. Rezultātus var skatīt evl.lv mājaslapā.

Šogad atkal ļoti nopietni turnīru sākusi «Vecumnieku» komanda, kas virslīgā ir pārliecinoši pirmajā vietā, uzvarot visās četrās aizvadītajās spēlēs. Rezultatīvākais komandā ir Kaspars Kaverskis ar 16 gūtiem punktiem. Otrais pēc punktiem ir Arvis Zelčs – 15,5 punkti, savukārt trešais – Andris Zadovskis – 14 punkti. Virslīgā šosezon spēlē arī «Mežotnes» komanda, kurai pēc četriem mačiem ir divas uzvaras un divi zaudējumi un pagaidām trešā vieta līgā. Vienībā rezultatīvākie ir Igors Šersts, Uģis Dombrovskis un Jānis Rutkovskis.

Otrajā līgā vadībā ir komanda «Gaujas regate». Tur rezultatīvākie spēlētāji ir Oskars Lauva, Jānis Kovals, Gvido Priedītis un Ivars Sproģis. Trešajā līgā vienība «Mežotne 2» atrodas ceturtajā vietā. Rezultatīvākie šajā vienībā ir Lauris Ikaunieks, Vladislavs Kuraševičs, Ruslans Kuraševičs un Didzis Rumba. Savukārt piektajā līgā spēlē «Vecumnieku» jauniešu vienība. Komandai četrās spēlēs ir viena uzvara un septītā vieta. Šeit visvairāk punktu guvuši Kristers Balcers, Mārcis Stienis un Lauris Vasiļjevs.

Sievietēm divas vienības spēlē 3. līgā. «Bauska» ir ceturtajā vietā. Visvairāk punktu ir guvušas Laura Pumpute, Silga Ose un Laura Rozenbauma. «Vecumnieku» vienība ir sestajā vietā, bet viņām pašlaik divreiz mazāk spēļu nekā baušķeniecēm. Šeit rezultatīvākās ir Gunta Andersone, Liene Emīlija Miķelsone, Laura Undīne Šulce un Anta Spangere.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas