Festivālu «Country Bauska» pārceļ uz 2021. gadu 11

Ņemot vērā esošo situāciju valstī, festivāla "Country Bauska" organizatori ir pieņēmuši lēmumu pasākumu pārcelt uz 2021. gada vasaru, portālu informēja festivāla sabiedrisko attiecību speciāliste Zanda Kočāne.

Viņa skaidro, ka, rūpējoties par festivāla apmeklētāju, mākslinieku un organizatoru veselību un drošību, kā arī ņemot vērā noteiktos piesardzības pasākumus valstī, pasākuma norise šī gada jūlijā nav iespējama.

Šogad festivāls norisinātos jau divdesmit pirmo reizi. Tajā bija paredzēts dzirdēt tādus mūziķus kā Džesika Linna (Jessica Lynn no ASV), Doug Adkins (ASV), kā arī Latvijā iemīļotos māksliniekus - "Klaidonis", "Dakota", "Sestā Jūdze", "The Rolltones" u.c.. Festivāla norise pārcelta uz 2021.gada jūliju, kad situācija pasaulē būs stabilizējusies un jau atkal varēs kopīgi svinēt kantrīmūzikas svētkus.

"Situācija, protams, nav patīkama. Taču festivāla mākslinieki ir saprotoši. Varam paziņot, ka šī gada plānotie amerikāņu mākslinieki Džesika Linna un Doug Adkins devuši apstiprinošu atbildi, un būs satiekami nākamā gada festivālā," stāsta "Country Bauska" producents Uldis Ozoliņš.

"Domāju, ka nākamgad festivāla mūziķu klāsts varētu būt plašāks, tam varētu pievienoties arī skandināvu grupas. Šobrīd prognozējam, ka festivāls norisināsies nākamā gada jūlija sākumā, lai nepārklātos ar Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem."

"Mēs ļoti vēlējāmies šogad festivāla viesiem uzburt svētku atmosfēru, ne tikai ar muzikālajiem priekšnesumiem, bet arī ar virkni citu aktivitāšu, taču pašreizējā situācija liedz šos plānus realizēt. Pat, ja festivālu būtu iespējams rīkot pirmajā nedēļas nogalē un mazākā formātā, mēs nevarētu nodrošināt ārvalstu mākslinieku klātbūtni. Tas nebūtu godīgi pret festivāla apmeklētājiem," stāsta festivāla producents Mārtiņš Jātnieks.

"Esmu pārliecinājies, ka Latvijā ir uzticīgi kantrī mūzikas draugi, tāpēc, esmu drošs, ka nākamgad, ar vēl lielāku vērienu, atgriezīsimies un kopā lieliskā atmosfērā un mūzikas pavadījumā radīsim svētkus."

Paredzētā mākslinieku programma paliks nemainīga uz 2021.gada festivālu. Pasākuma organizatori informē, ka tuvākā mēneša laikā tiks paziņots pārceltā festivāla "Country Bauska" norises datums. Iegādātās biļetes pasākuma apmeklētājiem būs derīgas uz 2021.gada festivālu.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

lī hukers

Varbūt beigt mocīties un izgudrot kaut ko jaunu? Vai kādam vēl šādā formāta un ar šādām vienpadsmitā ranga amerikāņu zvaigznēm šis festivāls rada nopietnu interesi? Bet ieradumam jau liels spēks.................

pirms gada, 2020.05.12 23:40

tam lī hukers

Tikai tāpēc,ka Tev nepatīk,jāizgudro kaut kas jauns?Festivālam ir jābūt Bauskā,daudzi cilvēki to gaida.Izdomā pats kādu citu festivālu un organizē.Kas tev traucē?

pirms gada, 2020.05.13 06:57

maizi un izpriecas

vai nav vienalga kur parādīt sevi un apskatīt citus, arī rīkotājiem nekas jauns nav jādomā un nākošgad, varbūt, vairāk naudiņas būs ko kādu lielāku "zvaigzni" nopirkt, jo nebūs, cerams, pārtikas pakas trūkumcietējiem jādala...

pirms gada, 2020.05.13 17:56

Hehehe

-> maizi un izpriecas

Paga, paga, nav nekur teikts, ka nākamgad būs ļauts pulcēties tūkstošiem cilvēku vienuviet, varam palikt bez festivāliem arī tad :)

pirms gada, 2020.05.14 08:11

tam maizi un izpriecas

"nespļauj kāpostos".Pats nezini,kas ar tevi būs nākošgad.Varbūt stāvēsi rindā pēc pārtikas pakas.

pirms gada, 2020.05.14 07:25

bet

tādēļ jau mēs ar saviem nodokļiem uzturam "nemirstīgo pulku" novada domē, kam šādos gadījumos iespēja "paspīdēt"

pirms gada, 2020.05.14 10:11

tam bet

Tu labāk paskaties,cik mēs par saviem nodokļiem uzturam dzīvu vecāku bērnus,kuriem nauda šņabim pietiek (arī sievietēm),bet to,ka ir bērni aizmirsuši.Lai valsts par to rūpējas.Un tādu ir daudz.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.20 06:45

Vietējās ziņas