Fitnesa klubs aicina uz iepazīšanās nodarbībām 17

Bez maksas apmeklēt nodarbības sestdien, 8. oktobrī, varēs «Fitnesa klubā «Bauska»», kurā strādājošie treneri piedalās akcijā «Esi aktīva, Latvija!». To trešo gadu rīko Latvijas Fitnesa un veselības veicināšanas nozares asociācija (LFVVNA). Akcijas moto šogad ir «Nomet riepu!» un 8. oktobrī vairāk nekā 40 fitnesa klubus, peldbaseinus un citas aktīvās atpūtas vietas Latvijā varēs apmeklēt bez maksas, informē Elīna Golde, LFVVNA pārstāve. «Fitnesa klubs «Bauska»» asociācijas rīkotajā akcijā piedalās trešo gadu pēc kārtas, stāsta kluba īpašniece Santa Ibragimova: «8. oktobrī no plkst. 10 līdz 16.30 varēs ne tikai iepazīties ar piedāvājumu, bet arī piedalīties nodarbībās, mācoties hiphopu, laikmetīgās dejas, nodarbojoties ar sieviešu fitnesu, ārstniecisko, pilates vingrošanu vai kalanētiku, stepa aerobiku.» Nodarbības «Fitnesa klubā «Bauska»» notiek sešas dienas nedēļā visas dienas garumā, lai cilvēki var ierasties sev izdevīgākajā laikā. Iepazīšanās nodarbības 8. oktobrī palīdzēs izlemt, kādas aktivitātes izvēlēties ziemai, kad diena ir īsa un pietrūkst iespēju izkustēties. Akcijas «Esi aktīva, Latvija! »mērķis ir parādīt fitnesa daudzveidību, atgādinot, ka tas ir lielisks veids, kā uzlabot veselību, justies un izskatīties labi jebkurā vecumā. Turpretī mazkustīgs dzīvesveids, fizisko aktivitāšu trūkums, liekais svars veicina dažādas saslimšanas. Sociāli ekonomiskie pētījumi pierāda, ka fiziski aktīvs darbinieks ir produktīvāks, bet izdevumi par fitnesu ir 50 reižu mazāki nekā ārstēšanās izmaksas, apgalvo Elīna Golde. Pareizi izvēlēts fizisko nodarbību veids veselībai nāk par labu vairāk nekā jebkuras zāles un vitamīni. Diemžēl tikai 1,5 procenti Latvijas iedzīvotāju ir pievērsušies fitnesam, rūpējas par savu veselību un fizisko formu, apmeklējot sporta un fitnesa klubus. Daudzās Eiropas valstīs, ASV, Kanādā šis rādītājs svārstās no desmit līdz 16 procentiem. Līdere ir Īslande, kur par savu fizisko sagatavotību rūpējas 25 procenti iedzīvotāju. Latvijas Fitnesa un veselības veicināšanas nozares asociācija apvieno vadošo fitnesa klubu kā darba devēju (juridisko personu) pārstāvjus, nozares speciālistus - trenerus un augstskolu mācībspēkus. Tās darbības mērķis ir attīstīt fitnesa un veselības nozari, kā arī veicināt sabiedrības fiziskās aktivitātes un uzlabot kopējo sabiedrības veselības stāvokli Latvijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 17

Pogainais

iepazīšanās.... oho , tas man der :) pļā iespārda teksts '' esi aktīva, Latvija '' aktīvākā Latvijas daļa jau ir izlidojusi , slaisti vien palikuši ! ..bet iepazīties aiziešu, nu tīri uz '' sadali '' tur normālās vāveres iet...

pirms 9 gadiem, 2011.10.14 11:17

***

Nesaprotu , kāpēc ir panesušies tādi negatīvie komentāri ar skaudības pieskaņu . Neņemos spriest tieši par šo klubiņu , jo nedzīvoju Bauskā , bet teikšu no pieredzes , ka fiziskās aktivitātes nebūt neskādē un tik tiešām uz veselības uzturēšanu ietaupa naudiņu . Pirms 20 gadiem iemantoju pamatīgo muguras disku trūci , ka pat 2 reizes bija nozīmēta operācija , jo nepalīdzēja zāles un diezgan dārgie masāžistes pakalpojumi. Tad atklāju , ka regulāri , speciāli muguru saudzējoši vingrojumi nostiprina muskuļu '' jostiņu '' , kas palīdz saturēt slimo mugurkaulu. Un tā nu es darbojos savā nodabā gandrīz katru rītu 10 -20 min un nejūtos sliktāk par '' izoperētajām mugurām'' . Kā šodien atceros masāžistes vīlušos sejas izteiksmi , ka turpmāk pati sev palīdzēšu.

pirms 9 gadiem, 2011.10.07 12:49

Muzhiks :)

Visas aprunātājas sit pa pogām un audzina savus lielos dibentiņus vēl lielākus,kamēr aprunātās uztur sevi formā. Aprunātājas drīz dosies tūrē uz Rīgas intīmšopa veikaliem pēc mākslīgajiem krāniem,jo vīriem tādi dibeni neinteresēs,kad pieskaries,tad tas vēl 3 dienas kustas :))
Visiem jauku dienu!!!

pirms 9 gadiem, 2011.10.07 00:42

Pilnīgs sviets

Raksts 06.10.2011. 11:18, bet komentāri veci, Bauskas dzīve, kā to var saprast?
Inga Muižniece, lūdzu Jūsu komentāru šajā jautājumā?

pirms 9 gadiem, 2011.10.06 21:34

Vai fitnesa centrā ir pieejams trenažieris-power plate?

pirms 9 gadiem, 2011.10.06 16:36

meistars

lai citus mācītu pašam ir jābūt augstiem sasniegumiem un lielai pieredzei. uz cilvēkiem nevar eksperimentēt no labā vairāk sanāks sliktums ,veselība ir viena.

pirms 9 gadiem, 2011.10.06 11:43

anna

Paldies Santai , ka visprar Bauska ir sada vieta kur izkusteties!!

pirms 9 gadiem, 2011.09.24 18:29

vienkāršā

kārtējais Bauskas sviests..... Nedari neko - slikti, dari - atkal slikti. Nu tad brauciet uz Rīgu pie sertificētiem dietalogiem ar maģistra grādu, vingrojiet pie profesionāļiem, kuri jūsu augumus padarīs slaidākus uz burvju mājienu. Tā ir tikai un vienīgi jūsu izvēle.

pirms 9 gadiem, 2011.09.24 13:17

es

atkal Bauskas rējējām ir darbs....ka tikai kādu apriet un noliegt!Esmu darbojusies šajā klubā pie Valentīnas-zinoša un izglītota,kura vēl joprojām turpina stāžēties dazādos starptautiskos kursos! Ejiet labāk tur un pakustieties.nevis klabiniet pie datora!

pirms 9 gadiem, 2011.09.24 09:51

Nu, tad nepielīdziniet administrātori trennerēm- katra taču dara savu darbu...

pirms 9 gadiem, 2011.09.24 07:01

te

Te runa ir par diētas padomiem,ko dod somiņu pārdevēja!!!

pirms 9 gadiem, 2011.09.24 00:07

joki un ogai

Jebkurā laikā varat iet uz fitnesa klubu, un tur uz sienas aplūkot visu meiteņu izglītības. Un divām trenerēm ir patiešām augstākās izglītības.

pirms 9 gadiem, 2011.09.23 23:42

ogai

It īpaši dot padomus cilvēkam pareizas diētas ievērošanaii var pārdevēja ar vidējo izglītību!!! Nesaprotu,kāpēc VID nepārbauda pakalpojumu sniedzēju izglītību,tas taču no pakalpojuma sniedzēja puses ir noziegums dot medicīniskus norādījumus bez medicīniskas izglītības!!! Ko mums Bauskā dara prokuratūra??? Vai tad vispirms kādam no šo šarlatānu(FITNESA CENTRA) padomiem jānokļūst komā un tad tikai veikS pārbaudi??? Santa vai tev darbā ir kāds dietologs ar augstāko izglītību,vai arī pārdevēja AR VIDĒJO IZGLĪTĪBU,iedomājas,ka ir dietologe??? Tas ir pirmais solis,lai tavu kantori tiesa aiztaisītu!!!

pirms 9 gadiem, 2011.09.23 23:31

LielieJoki

Labs Fitness treneris ir tas kuram ir pieredze, izdoma māka..izglītība ir stingrs pamats.. Nav ko piekasities..prieks skatities, ka meitenes mak organizet savu darbu...

pirms 9 gadiem, 2011.09.23 22:40

oga

domā ar galvu! tāda maza pilsēta nevar sev piesaistīt holivudas trenerus.

pirms 9 gadiem, 2011.09.23 22:09

joki

Nosauciet kaut vienu pasniedzēju,kas nevis piestrādā,bet strādā ar pilnu slodzi ar augstāko izglītību-magistra grādu??? Ja kādam tajā bordelī ir augstākā ,tad tikai pirmā līmeņa,tā ari ar pakalpojumiem...vai tiešam cilvēki jūs ticat,ka pārdevēja ar vidējo izglītību var jums pareizi parādīt kā pareizi vingrot un dot padomus kā pareizi jāēd un kas jāēd,priekš tā,lai izglītotu citus cilvēkus ir pašam jābeidz vismav magistratūra,bet ne sētas kursi un jātēlo viszinīti!!!

pirms 9 gadiem, 2011.09.23 22:01

Vietējās ziņas