FK «Bauska» burtiski saplosa «Irlavu/Avant» 1

Lai arī Bauskas florbolistiem šosezon vairs nav cerību iekļūt «Elvi» Latvijas Florbola virslīgas izslēgšanas spēlēs, tomēr katrs mačs ir svarīgs citām komandām, kas cīnās par labāku vietu tabulā. Katra kļūda ir dārga, un to uz savas ādas izjuta «Irlava/Avant».

Mājas spēlē, kas notika 15. maijā, «Bauskas» florbolisti labi nospēlēja aizsardzībā un veiksmīgāk spēja pāriet uzbrukumā no savas aizsardzības zonas, nospēlējot ik pa brīdim drosmīgi un atraktīvi. Tam bija savi rezultāti – jau pirmajā periodā «Bauska» izvirzījās vadībā ar 5:0, bet beigās uzvarēja ar 11:4. Šoreiz komanda spēja veiksmīgi novadīt visu spēli līdz galam. Jāizceļ arī vārtsarga Elvja Holsta sniegums, kas atvairīja 49 no 53 viesu metieniem. Baušķenieki pa vārtiem meta 45 reizes.

Florbola komandas «Bauska» sastāvā rezultatīvi bija Nikita Maksurovs (3 vārti, 0 piespēles), Valdis Vāvers (2, 1), Felikss Žieds (2, 1), Aivis Barkovskis (1, 2), Kaspars Čakāns (1, 1), Jānis Akmentiņš (0, 2), Gustavs Pļevoks (1, 0), Kristiāns Čakāns (1, 0), Tomass Zonne (0, 1) un Everts Janušauskis (0, 1).

Ja «Irlava/Avant» būtu uzvarējuši šo maču, tad viņiem vieta pirmajā astoņniekā būtu nodrošināta. Bet tagad astotā vieta ar 31 punktu, un FK «Kurši», kam ir 26 punkti, saglabā teorētiskas iespējas «izstumt» Irlavas komandu no astoņnieka. Savukārt «Bauskai» sezonā atlikusi vēl viena spēle viesos un mājas spēle 23. maijā ar «Ķekavas» vienību, kurai šis mačs varētu būt ļoti svarīgs, lai iegūtu labāku pozīciju izslēgšanas spēļu turnīrā. Tikmēr par regulārā čempionāta uzvarētājiem jau ir kļuvusi Cēsu «Lekrings» vienība, ar kuriem viesos 19. maijā spēlēs baušķenieki.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas