FK «Bauska» izbraukuma spēlē piedzīvo zaudējumu 2

Kārtējo zaudējumus «Elvi» Latvijas Florbola virslīgā piedzīvojusi florbola komanda «Bauska». Šīs dienas neveiksme, kā arī iepriekšējās nozīmē to, ka šogad nav cerību iekļūt izslēgšanas spēļu turnīrā.

FK «Bauska» trešdien, 12. maijā, devās uz Talsiem, kur sacentās ar vietējo komandu «Talsu NSS/Krauzers». Pirmā apļa spēlē baušķenieki izrādījās pārāki, bet šajā reizē «Bauska» ar rezultātu 4:12 zaudēja. 

FK «Bauska» līdz šim izcīnījusi tikai divas uzvaras, viena no tām bija savā laukumā pār «Talsu NSS/Krauzers» – 5:4. Šoreiz baušķenieki viesojās pie Talsu florbolistiem, kas alka revanša. Spēles rezultātu atklāja Bauskas komanda, jo septītajā minūtē baušķenieku līderis Aivis Barkovskis realizēja soda metienu – 1:0. Talsu komanda ar atbildi nekavējās – dažu minūšu laikā pa bumbiņai pretinieku vārtos ieraidīja Emīls Krūmiņš, Artis Raitums un Klāvs Araks (3:1). Arī pēc pirmā perioda mājiniekiem bija divu vārtu pārsvars (4:2). Otrās trešdaļas laikā rezultāts kļuva jau 10:3, bet noslēgumā «Talsu NSS/Krauzers» svinēja uzvaru ar 12:4, ziņo portāls floorball.lv.

Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 5 (4+1) punktiem bija Emīls Krūmiņš, bet pa trim punktiem sakrāja Artis Raitums, Andrejs Šķerbergs un Toms Bitmanis, kurš vēl arī saņēma labākā spēlētāja balvu. Rezultatīvākais starp baušķeniekiem ar 2 (1+1) punktiem bija Aivis Barkovskis, bet par labāko spēlētāju atzina Feliksu Žiedu, kura kontā viena rezultatīva piespēle. «Talsu NSS/Krauzers» pēc šī panākuma ar 34 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz ceturto vietu, bet «Bauska» ar septiņiem punktiem joprojām atrodas priekšpēdējā pozīcijā.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sandris

Kārtējo zaudējumus «Elvi» Latvijas Florbola virslīgā piedzīvojusi florbola komanda «Bauska»
Pēdējā vieta arī ir jāmāk noturēt.

pirms mēneša, 2021.05.20 12:26

Vietējās ziņas