FK «Bauska» kārtējais zaudējums 4

Vienīgajā šodien notikušajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē «Ķekava» savā laukumā uzņēma «Bausku». Baušķenieki šajā mačā spēja gūt tikai goda vārtus, jo ļoti pārliecinošu uzvaru ar 10:1 izcīnīja mājinieki, kuru vārtsargs Aksels Imbovics atvairīja 25 no 26 pretinieku metieniem, ziņo portāls floorball.lv.

Komandām «Ķekava» un «Bauska» tā bija pirmā tikšanās šajā sezonā. Jau pirmā perioda laikā vadībā ar 3:0 izvirzījās mājinieku komanda, kuru rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Jānis Liepa, Kārlis Degins un Gints Klēģers. Otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieki savu pārsvaru dubultoja – 6:0. Nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad rezultāts bija jau 10:0, beidzot vismaz goda vārtus guva baušķenieki, kuru rindās precīzs metiens padevās Evertam Janušauskim. "Ķekava" varēja svinēt pārliecinošu panākumu ar 10:1.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju komandā saņēma Edgars Freimanis, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Rezultatīvākie starp uzvarētājiem ar 3 (2+1) punktiem katram bija Edžus Bunka, Gints Klēģers un Kārlis Degins, bet 2 (1+1) punkti Artūra Degina kontā. Par labāko starp baušķeniekiem atzina goda vārtu autoru Evertu Janušauski. Pēc šīs uzvaras "Ķekava" ar 30 punktiem pakāpās uz 4. vietu turnīra tabulā, bet "Bauska" ar septiņiem punktiem joprojām tikai 11. vietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Sučka

Viņu uzvara būtu pielīdzināma Debessbraukšanas brīnumam

pirms 29 dienām, 2021.05.15 13:31

Marčus- Sučkam

Nesaprotu, kuri ir tie " gudrīši", kuri sponsorē mīkstos florbolistus.

pirms 25 dienām, 2021.05.20 10:04

Vietējās ziņas