FK «Bauska» piedzīvo zaudējumu pret līgas čempioniem 4

«ELVI florbola līgas» vīriešiem pašreizējie čempioni «Lielvārde/Fat Pipe» pēc turnīra atsākšanās bija piedzīvojusi tik daudz zaudējumu, ka turnīra tabulā noslīdēja uz sev neierasto desmito vietu. Svētdienas, 2. maija, vakarā lielvārdieši viesojās pie komandas »Bauska", kuru uzvarēja ar rezultātu 7:4, ziņo portāls floorball.lv.

«Lielvārde/Fat Pipe», kas sestdienas vakarā savā laukumā piedzīvoja sāpīgu neveiksmi mačā pret komandu «Talsu NSS/Krauzers», svētdien viesojās pie otro elpu ieguvušās «Bauskas». Pirmās trešdaļas laikā pēc Aivja Kusiņa, Nika Blumfelda un Antona Žuka metieniem lielvārdieši izvirzījās vadībā ar 3:0. 37. minūtē rezultāts kļuva jau 5:0, tikai tad pie pirmā vārtu guvuma tika baušķenieki Kristiāna Čakāna personā – 1:5. Pēdējā periodā iniciatīvu pārņēma Bauskas florbolisti, tomēr «Lielvārde/Fat Pipe» nosargāja uzvaru ar 7:4.

 Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Aivis Kusiņš, kurš izcēlās ar trim vārtu guvumiem. Viņa komandas biedram Dināram Vaitaitim, kurš, starp citu, ir Bauskas florbola audzēknis, šajā mačā trīs rezultatīvas piespēles. Pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Dāvis Bogdanovs un Niks Blumfelds.

Par labāko starp baušķeniekiem atzina Kristeru Ķurēnu-Repšu, kuram, tieši tāpat kā Kristiānam Čakānam, Evertam Janušauskim un Kasparam Čakānam, šajā mačā 2 (1+1) rezultativitātes punkti. "Lielvārde/Fat Pipe" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ar 23 punktiem pakāpās uz 8. vietu, bet "Bauskai" joprojām septiņi punkti un 11. pozīcija.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Kasīklis

Svētdienas, 3.maija vakarā ... Tad kad īsti: svētdienas vai 3.maija vakarā? Vai pirms publicēšanas tekstu kāds arī pārlasa?

pirms 13 dienām, 2021.05.03 13:33

Hm...

Un pat uz jauna seguma zaudē? Nu kā tā? Neveicās... vai tā ir pelnījuši?

pirms 13 dienām, 2021.05.03 14:00

Vietējās ziņas