FK «Bauska» spēlē varonīgi un nosargā uzvaru 5

Aizraujošā, asumiem bagātā un rezultatīvā mačā sestdien, 3. oktobrī, savu otro uzvaru tikpat spēlēs guva florbola kluba (FK) «Bauska» sportisti, kuri ar rezultātu 8:7 uzvarēja «Ulbroka/FS Masters» florbolistus.

FK «Bauska» vienība joprojām ir vienīgā, kura jaunajā «Elvi» līgas sezonā vēl nav piedzīvojusi zaudējumu.

Vakar saspringtā spēles galotnē baušķenieki, lai arī gandrīz izlaida piecu vārtu pārsvaru, prata nosargāt minimālu uzvaru ar 8:7.

Pirmā perioda laikā FK «Bauska» vienības spēlētāji ieguva trīs trāpījumu pārsvaru. Samainoties laukuma pusēm, tajos pašos vārtos ar diviem precīziem metieniem izcēlās viesi, panākdami 3:2. Izšķirošie notikumi risinājās trešās trešdaļas laikā. Vispirms mājinieki «salādēja» piecus vārtus ulbrokiešu sargātajā vārtu taisnstūrī un izvirzījās vadībā ar 8:3. Sākoties asumiem, komandas spēlētāji kļuva ļoti emocionāli, un katra cīņa bija uz soda robežas.

Desmit minūtes pirms mača noslēguma noraidījumu līdz spēles beigām saņēma FK «Bauska» komandas spēlētājs Rolands Kovaļevskis. Turpinājumā baušķenieku rindās divu minūšu noraidījumi arī Pēterim Zeltiņam un Andrim Levītim, bet sarkanās kartītes saņēma mūsu Nikita Maksurovs par to, ka viņam uzgrūdās pretinieks, un Reinis Kirilko par komandas biedra un sevis aizstāvēšanu. Tiesneši, protams, izpelnījās krietnu kritikas devu no skatītāju puses, spēlētājiem un pat treneriem. Nepieredzējušajiem arbitriem šis pagalam neveiksmīgs mačs.

Viesi vairākumus izmantoja teicami, gūstot četrus vārtus pēc kārtas, bet ar to bija par maz, un Bauskai, skanot mača beigu sirēnai, laimīga uzvara ar 8:7.

Viesu komandas treneris Andris Pīlups sacīja, ka viņa vadīto komandu iegāzis miegains spēles sākums. «Mača beigās laukumā valdīja emocijas,» rezumē treneris. Viņš novērtēja bijušā FK «Bauska» komandas spēlētāja, tagadējā vienības «Ulbroka» sportista Toma Niedres lomu vienībā. «Komanda ir ļoti jauna. Mēs veidojamies, un domāju, ka viņš lieliski iekļausies mūsu vienības modelī,» teic treneris.

Mājinieku komandas galvenais treneris Ingus Panteļejevs uzteic savus sportistus par spēles plāna izpildīšanu. «Mēs jau no paša sākuma pārliecinoši kontrolējām mača gaitu, notikumus laukumā. Spēlētāji precīzi pildīja spēles plānu. Otrajā puslaikā florbolisti sāka improvizēt. Es nesaku, ka tas nav jādara, tomēr, ja ar brīvdomāšanu aizraujamies pārāk daudz, tad tas mums sāk kaitēt un nelabvēlīgi iespaido rezultātu.»

FK «Bauska» komandas labākais spēlētājs – Dinārs Vaitaitis. Rezultativitātes punktus FK «Bauska» komandā guva – Aivis Barkovskis – 3+1, Dinārs Vaitaitis – 2+1, Ņikita Maksurovs – 1+2, Ģirts Laugalis – 0+2, Valdis Vāvers – 1+1, Rolands Kovaļevskis – 1+0.

FK «Bauskas» nākamā spēlē jau šovakar, 4. oktobrī, sporta namā «Mēmele» pret «Mogo – RTU/Rockets» vienību. Spēles sākums pulksten 18. Ņikita Maksurovs šīs dienas spēlē nepiedalīsies diskvalifikācijas dēļ.