FK «Bauska» uzvar «Kuršus» un iekļūst sešiniekā 5

Baušķenieku spraigā cīņa pret komandu «FBK Valmiera/VIA» 21. decembrī «kutināja» gan florbolistu, gan atbalstītāju nervus.
Pirmajos divos periodos vienīgos vārtus spēles sākumā guva uzbrucējs Pēteris Zeltiņš. Valmieriešu kontā pa to laiku bija četri vārti.
Fanu pūlī valdīja apjukums, taču trešajā trešdaļā baušķenieki to izkliedēja, gūstot bezatbildes trīs vārtus un rezultātu izlīdzinot.

Pamatlaiks noslēdzās ar 4:4, arī pagarinājumā neviena komanda bumbiņu netrāpīja vārtos. Bullīšos vienīgo pēcspēles metienu realizēja P. Zeltiņš, panākot uzvaru ar 5:4. Par spēles labāko spēlētāju atzīts komandas vārtsargs Reinis Kirilko, kura virzienā raidīti 47 metieni.

Gadu noslēdzošajā spēlē 22. decembrī pret Liepājas florbola klubu «Kurši» mūsējiem veicās labi. Par to liecināja rezultāts un fanu gaviles.

Baušķenieki dominēja visu spēli, savā laukumā pārspējot liepājniekus ar 9:5. Pēc gūto punktu skaita mūsējie iekļuvuši virslīgas labāko komandu sešniekā.

Spēles sākumā baušķenieki parādīja, ka ir sava laukuma karaļi, gūstot divus bezatbildes vārtus pirmajā periodā. Arī otro trešdaļu atklāja mūsējie. Pēc brīža liepājnieki «pamodās» un precīzi raidīja divus metienus vārtos. Pēc otrā perioda rezultāts – 2:4.

Trešajā periodā daudz skanēja aplausi, gavilēja arī viesu fani. Mājinieki guva piecus vārtus, arī liepājnieki «nesnauda» –, kamēr baušķenieki bija uzvaras mazliet «iemidzināti», viņi guva trīs vārtus.

Spēlē ar «hat-trick» izcēlās Pēteris Zeltiņš. Rezultatīvākais ar diviem gūtiem vārtiem un divām piespēlēm bija Rolands Kovaļevskis, kurš tika atzīts par labāko spēlētāju.

«Treneris uzstādīja noteikumu – vienalga kā, bet trīs punktiem jābūt ierakstītiem tabulā, jo «Kurši» mums ir tuvākie sekotāji. Spēle ritēja ļoti labi, taču beigās mēs palaidāmies, un treneris par to bija dusmīgs. Laukumā jutām cīņassparu un ļoti lielu pašatdevi no katra spēlētāja, kas ir lielākā uzvaras atslēga. Uzdevums ir gandrīz izpildīts – ieguvām piecus no sešiem iespējamiem punktiem. Gadu esam noslēguši pozitīvi,» teic R. Kovaļevskis.

Nākamā spēle notiks 3. janvārī – viesos pret FK «Madona».

Pievieno komentāru

Komentāri 5

draugiem

(Ar "hat-trick" izcēlās Pēteris Zeltiņš, 3 (1+2) punkti)nu kur tik stulbi var kopēt,pat nēpārlosot, hat-trik ir trīs vārti,autor pirms kopē izlasi ,ja nemāki pazvani draugiem

pirms 6 gadiem, 2013.12.24 09:23

Santaklauss

(1+2) ir domāts Valdim nevis Pēterim, ja nepamanīji, tur ir komats:)

pirms 6 gadiem, 2013.12.24 11:26

Autore ---> draugiem

Varbūt nosūtīt Tev spēles protokolu, kur vari paskatīties, ka Pēteris guva spēlē trīs vārtus? Jeb pēc tik neloģiskiem un nevietā piekasīgiem jautājumiem būtu kauns teikt savas koordinātes? :)
P.s. Žēl un KAUNS citu vietā, ka Ziemassvētkos cilvēku prāts ir tik "netīrs"...

pirms 6 gadiem, 2013.12.25 00:42

draugiem---autorei....

Rakstu palabo un tēlo gudro,kauns par Tevi kas neizprot florbolu.................

pirms 6 gadiem, 2013.12.25 13:02

1

Žurnālistiem nav tādas ekstras piekļūt tam klāt. Tad jau drīzāk izdzēstu kom.vai bloķētu ip,

pirms 6 gadiem, 2013.12.25 23:39

Vietējās ziņas