FK «Bauska» viesos apspēlē «Jelgavas novadu»

Florbola kluba (FK) «Bauska» florbolisti nedēļas nogalē, 14. martā, devās uz pēdējo «Elvi» florbola līgas pārspēļu izbraukuma spēli sezonā. Tiekoties ar līgas pastarīšiem komandu «Jelgavas novads», baušķenieki uzvarēja mačā ar 4:10.

Jelgavā FK «Bauska» vienība noslēdza četru spēļu izbraukuma sēriju, kurā divas uzvaras un divi zaudējumi. Vispirms pirmo reizi septiņu cīņu laikā zaudējums pret «Ķekavas Bulldogs» komandu ar 10:8, kam sekoja panākums pret «Talsiem» ar 7:10. Zaudējuma garša izjusta Stalbē pret vietējo «Pārgaujas» komandu 14:12, bet pēdējā mačā uzveikti jelgavnieki ar 4:10.

Uz spēli Jelgavā «Bauskas» vienība devās bez vairākiem sportistiem, kā tas jau ir ierasts šajās pārspēlēs. Cīņas pirmās trešdaļas vidū minūtes laikā viesi guva divus vārtus, izvirzoties vadībā ar 0:2, bet tad sekoja kas negaidīts. Mājinieki pusotras minūtes laikā guva trīs vārtus, un vadībā ar 3:2 jau bija Jelgavas komanda. Diemžēl FK «Bauska» komandas vārtsargs Reinis Kirilko vārtos darbojās ne visai pārliecinoši, tiesa, mača turpinājumā viss mainījās.

Uzlabojot spēli, baušķenieki miegaino mača sākumu nomainīja pret uzbrūkošu florbolu atlikušajos divos periodos. Vispirms otrās trešdaļas laikā «Bauskas» komandas spēlētāji guva četrus vārtus, panākot vadību 3:6. Tikpat vārtu viņi izcīnīja arī pēdējo 20 minūšu laikā, un tablo jau vēstīja 3:10 baušķenieku labā. Reinis Kirilko pēc neveiksmīga pirmā perioda atlikušos divus aizvadīja ļoti labi. Viņš kapitulēja vēl tikai vienreiz, pašā spēles noslēgumā ielaižot vārtus skaitliskajā mazākumā.

Rezultativitātes punktus FK «Bauska» komandā guva Toms Niedre – 1 vārti+4 rezultatīvas piespēles, Pēteris Zeltiņš – 2+2, Aivis Barkovskis – 2+0, Kristaps Namiķis – 2+0, Valdis Vāvers – 1+1, Rolands Kovaļevskis – 1+1, Dinārs Vaitaitis – 1+0, Ņikita Maksurovs – 0+1. Labākā spēlētāja balva «Bauskas» komandā Tomam Niedrem.

FK «Bauska» vienības treneris Ingus Panteļejevs pēc spēles sacīja, ka, cīnoties pret šādu pretinieku, ir grūti ko komentēt vai novērtēt komandas sniegumu. «Pirmajā periodā nebijām pamodušies, taču turpinājumā viss nostājās savās vietās. Praktiski jebkura čempionāta vienība ir individuāli, tehniski, fiziski un visādi citādi spēcīgāka par jelgavniekiem, tur nav, ko slēpt. Tā tas ir,» uzskata treneris.
Nākamā pirmspēdējā spēle čempionātā «Bauskas» komandai mājās 21. martā pret «Ķekavas Bulldogs» vienību.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas