«FlixBus» nākamnedēļ atklās vairākus autobusu savienojumus starp Rīgu un Varšavu; pasažierus uzņems arī Bauskā 6

Starptautiskais pasažieru pārvadātājs «FlixBus», sākot ar 16.jūlija no Rīgas piedāvās vairākus autobusu maršrutus uz Varšavu, portālu informēja «FlixBus» rīkotājdirektors Polijā, Baltijas valstīs un Ukrainā Mihals Lemans.

«FlixBus» Baltijas valstīs piedāvās piecus maršrutus – Rīga-Bauska-Paņeveži-Viļņa-Druskininki-Sejni-Augustova-Belostoka-Varšava, Kauņa-Marijampole-Augustova-Beliastoka-Varšava, Rīga-Jelgava-Šauļi-Kauņa-Suvalki-Lomža-Varšava, Tallina-Pērnava-Rīga-Rīgas lidosta-Jelgava-Šauļi-Kauņa-Suvalki-Augustova-Lomža-Varšava un Viļņa-Kauņa-Belostoka-Varšava-Pozņana-Berlīne.

M. Lemans «Bauskas Dzīvei» akcentēja, ka līnija 1227 no Rīgas uz Varšavu caur Bausku kursēs katru dienu un apstāsies Bauskas autoostā. «Diemžēl «FlixBus» nav starppilsētu autobuss Latvijā, tāpēc nebūs iespējas ceļot no Bauskas uz Rīgu.
Iegādāties biļeti varēs braucienam no Rīgas, piemēram, uz Paņevežiem vai Varšavu, nevarēs nopirkt biļeti no Rīgas uz Bausku, toties varēs iegādāties biļeti no Bauskas uz Paņevežiem u.c. galamērķiem, jo Bauska ir pietura, kurā tiks uzņemti pasažieri,» skaidro M. Lemans.

 Viņš akcentēja, ka šobrīd katrā maršrutā tiks piedāvāts viens reiss dienā, bet atkarībā no pieprasījuma to skaits varētu tikt palielināts. Tāpat varētu tikt izveidoti jauni maršruti.

Lemans norādīja, ka pasažieriem no Baltijas valstīm ar ar «FlixBus» būs pieejami vairāk nekā 2000 savienojumi.

«Pirmie zaļo «FlixBu»s autobusu reisi no Baltijas valstīm tiks atklāti 16. jūlijā, un mums ir īpašs iepazīšanās piedāvājums pasažieriem, kas ceļo no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas, – starptautiskie reisi, kuru cenas sākas no 4,99 eiro," piebilda M. Lemans.

«FlixBus» ir gan lielākais starppilsētu autobusu pārvadājumu nodrošinātājs Eiropā, gan informācijas tehnoloģiju uzņēmums. «FlixBus» tehnoloģiju platforma nodrošina biļešu tirdzniecību, klientu apkalpošanu un maršrutu tīkla plānošanu.

Lai gan autobusi pieder dažādiem vietējiem uzņēmumiem, «FlixBus» garantē vienādu apkalpošanas kvalitāti jebkurā autobusā. Pasažieriem vienmēr ir pieejams bezmaksas bezvadu internets, ērti sēdekļi ar plašu vietu kājām, gaisa kondicionieris, elektrības rozetes un tualete. Kopš 2013. gada uzņēmuma zaļie autobusi visā Eiropā ir pārvadājuši jau vairāk nekā 100 miljonus pasažieru un radījuši simtiem jaunu darba vietu.

Biļetes uz jaunajiem FlixBus reisiem Baltijas valstīs, kā arī tiešajiem reisiem uz dažādām Eiropas valstīm var iegādāties tiešsaistē: https://www.flixbus.lv/, izmantojot FlixBus mobilo lietotnivai vairāk nekā 30 000 sadarbības partneru tirdzniecības punktos visā Eiropā, tostarp 15 tirdzniecības vietās Rīgā, Tallinā, Viļņā un Kauņā. Elastīga rezervācijas datuma maiņa vai atcelšana ir iespējama līdz 15 minūtēm pirms reisa atiešanas. Bagāža tiek pārvadāta bez maksas, un brauciena biļetes nav nepieciešams izdrukāt – reģistrēties var ar viedtālruni, noskenējot QR kodu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Braukšu

Pēc ilgiem laikiem viena laba lieta.

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.09 20:08

Tauta

Ja jau ar vienu reisu pietiek dienā,tad priekš kam mums dzelzceļa līnija,ja varam ar autobusu i uz Varšavu i uz Helsinkiem aizbraukt? Ja jau autobusi tukši,tad,kas vizināsies ar vilcienu?

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.09 22:59

tikai jau nu nevajag

Kas tev, vai lieluma mānija?Viens špicbuks gan nav tauta, citādāk varēt domāt, ka Latvijā dzīvo ap pusotrs miljons tautu,katrai tautai sava teritorija, valoda , karogs un himna. Ir gan tā Latvija bagāta un plaša.

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.10 15:26

Flexbus

Lai aizbrauktu līdz Rīgai jāpērk biļete par 4.99 līdz Pērnavas un jākāpj ārā Riga, varbūt kādreiz būs pietura arī Salacgrīvā tad varēs arī tur kāpt ārā.

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.10 22:04

dumjam putnam dumja dziesma

Un kāpēc tev ar Flexbus jābrauc līdz Rīgai?

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.11 08:59

Vietējās ziņas