Florbolā Bauskas komandai divi zaudējumi 4

«Elvi» Latvijas Florbola virslīgas čempionātā divas spēles viesos aizvadīja florbola komanda «Bauska». Abās spēlēs, tiekoties ar pagājušā gada čempionāta lejasgala komandām, piedzīvoti bezierunu zaudējumi.

Pirmajā mačā, kas notika Irlavas sporta namā 25. septembrī, baušķenieki zaudēja «Irlava/Avant» ar 0:6. Metienu attiecība samērā līdzīga – 31 reize irlaviešiem, 26 reizes meta baušķenieki, bet rezultāts lielā mērā par labu viesiem. «Irlava/Avant» vienībā ļoti labi spēlē divi bijušie «Bauskas» komandas spēlētāji – vārtsargu Jāni Gožu atzina par mača labāko spēlētāju irlaviešu vidū, bet Kristers Tiltiņš guva divus vārtus. «Bauskas» komandas sastāvā atkal par labāko nosauca vārtsargu Elvi Holstu.

Vidzemes Olimpiskajā centrā 26. septembrī FBK «Valmiera» sakāva baušķeniekus ar 9:3. «Bauskai» Everts Janušauskis pirmos vārtus pēc Aivja Barkovska piespēles guva tikai tad, kad pretiniekiem uz tablo jau rādīja piecus vārtus. Turpinājumā precīzs bija Nikita Maksurovs un vēlreiz E. Janušauskis pēc A. Barkovska piespēles. Par mača labāko spēlētāju «Bauskas» sastāvā atzina N. Maksurovu. Baušķenieki pa vārtiem meta 14 reizes, bet mājinieki – 35 reizes. Nopelnītas desmit soda minūtes.

Turnīra tabulā «Bauska» atrodas pēdējā, 12. vietā. Pašlaik aizvadītajās cīņās tāpat punktu nav «RTU/Rockets» komandai, kas šogad sāka spēlēt virslīgā. Nākamā mājas spēle baušķeniekiem būs 3. oktobrī ar «Lekrings» komandu, kas pagājušajā gadā bija spēcīgākā līgas vienība

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Interesanti

Kādi tad ir pārējie spēlētāji, ja pie zaudējuma ar 0:6 labākais spēlētājs ir vārtsargs???!!!

pirms mēneša, 2020.09.28 17:08

#91

Sēne esi Tu!!
Tur lielakā daļa jauni puiši zem 18, kuri tikai uzkrāj pieredzi. Pec 2-3 gadi Bauska būs top5.

pirms 27 dienām, 2020.10.04 00:25

Zigis

Tu aizmirsi komandai ir vajadzīgs treners.Tas vēl jāsameklē.

pirms 20 dienām, 2020.10.10 22:08

Vietējās ziņas