Florbolā pieviļ «Bauskas» spēles disciplīna 9

Diemžēl nu jau kārtējās divas neveiksmes piedzīvojuši Bauskas florbola klubi. Tiesa, atšķiras tas, kā zaudēts, – virslīgā cīņa ritēja līdz beigām, bet 1. līgā grandiozākais zaudējums, par kādu mūspusē ir dzirdēts.

Vispirms 26. oktobrī Latvijas 1. florbola līgas spēlē «Bauska/SC «Mēmele»» savās mājās tikās ar «Ķekavas Bulldogs» vienību. Pretinieki nebūt nav starp līgas līderiem, bet šajā mačā baušķenieki piedzīvoja sagrāvi 0:17. No 17 pretinieka spēlētājiem, ieskaitot vārtsargus, 12 guva rezultativitātes punktus.

Baušķenieki pa viesu vārtiem meta 24 reizes, ciemiņi pa mājinieku vārtiem – 39 reizes. Gandrīz katrs otrais metiens bija precīzs, un nelīdzēja arī vārtsargu maiņa. Pēdējos sešus vārtus viesi guva sešu minūšu laikā. Turnīra tabulā «Bauska/SC «Mēmele»» atrodas 1. līgas B grupas priekšpēdējā vietā ar trim punktiem. Tā liecina floorball.lv mājaslapas informācija.

Savukārt «Elvi» florbola virslīgas spēlē «Bauska» 27. oktobrī uzņēma līgas debitantus «Irlava/Avant». Baušķenieki nopelnīja 14 soda minūtes, un pretinieki to mācēja izmantot, četrus vārtus gūstot vairākumā. Šoreiz jāatzīst, ka baušķeniekus pievīla spēles disciplīna – sezonas sākumā pārkāpumu bija mazāk. Pēdējā trešdaļā Artūrs Dulbe izlīdzināja rezultātu, panākot 5:5, bet drīz pārkāpa noteikumus, un viesi izmantoja vairākumu, guva vārtus un tā arī noslēdza spēli – ar 5:6.

«Elvi» virslīgā pašlaik divas vienības spēlē bez uzvarām – «Ogres vilki» un «Bauska». Kurš būs veiksmīgāks, to varēs noskaidrot 8. novembrī, kad baušķenieki dosies viesos uz Ogri. Toties nākamā mājas spēle būs jau 2. novembrī, kad Bauskā viesosies «Talsu NSS/Krauzers», kas turnīra tabulā atrodas astotajā vietā, bet īstenībā tikai par diviem punktiem atpaliek no trešās vietas.


Pievieno komentāru

Komentāri 9

Reinis

Zaudēt ar 17 punktiem, spēlējot savā zālē... Kas tā par tik vienaldzīgu spēli bijusi? Lūdzu saņematies baušķenieki!!!

pirms gada, 2019.10.31 09:07

ip

Varbūt tomēr neizmest vējā Bauskas novada naudu,bet uztaisīt vienu komandu!!! Ko dod divas komandas,kas pārsvarā zaudē un skatītāji arrī ir maz,lai neteiktu nav. Kam viņi spēlē,kādam nolūkam? Vai tie vispār ir treneri,kas trenē komandu???

pirms gada, 2019.10.31 12:18

jociņš

Būs jaunā sporta zāle , tad gan visus uzvarēsim

pirms gada, 2019.11.01 19:52

Zigis

Treneris mums ir *** lai neteiktu vairāk.Pēdējos desmit gados visvairāk izgāšanos sagādājušais.Pasaules čempionātu Latvijā ieskaitot.Labāk būtu dzēris.

pirms gada, 2019.11.02 09:43

i

Zigi! Tu laikam esi ļoti nelaimīgs cilvēks. Neko prātīgu pateikt nevari,tad jāgāž žults ārā. Nožēlojami!

pirms gada, 2019.11.02 17:08

Zigis

Kaut kā sāpīgi uztvēri Artūr!

pirms gada, 2019.11.02 21:11

Mehaniķis

Cik gadus jau paaudžu maiņa, bet neviens normals spēlētājs tā arī neizaug. Treneris ar izcilu vēsturi, bet pēdējos gados apliecinajis ka vina laiks ir pagājis.
Ši gada komandas merķis - neizkrist no virslīgas.. Playoff nespīd ari nakošgad..

pirms gada, 2019.11.09 09:41

Krāsotājs

Viņa laiks ir pagājis.Tagad tikai aiz pieraduma trennē.Mājās nevienam nav vajadzīgs un nosist laiku tāpat kaut kur vajag.Kur gan citur kā sporta zālē.

pirms gada, 2019.11.13 18:02

Mehaniķis

Ta jau ir Bauskā ir 3 "speciālisti".. Un katru gadu viens un tas pats. Savā starpā tikai uzrotē.. Ja grib sasniegt kautko, tad jāmēģina dabūt atpakaļ tie spēlētāji, kuri aizgājuši pa citām komandām un tad top5 var cerēt.. Kamer pa laukumu skraidīs futbolisti, maratonisti un tādi kuriem mamma liek iet spēlēt, tad rezultāts būs tāds kāds ir tagad - 0punkti tabulā.

pirms gada, 2019.11.18 19:30

Vietējās ziņas