Florbolā uzvar favorīti

Sestdien, 25. jūlijā, pie Bauskas novada domes ēkas notiks jau otrais posms sporta centra «Mēmele» kausa izcīņā florbolā. Sacensības būs trīs vecuma grupās. Pirmajā posmā piedalījās 17 vienības.

Pirmā posma sacensības notika 11. jūlijā. Jaunākajā grupā – 2008. gadā dzimuši florbolisti un jaunāki – piedalījās četras komandas. Trešajā vietā «Baušķenieki», otrie «Lieli Bauskas lāči», bet uzvarēja «2 metri», kur spēlēja Markuss Kaņeps, Markuss Seikstulis, Gustavs Zviedris un Dāvis Černajs. Vērtīgākais spēlētājs – Markuss Seikstulis. Par rezultātiem informē sacensību galvenais tiesnesis Agris Grandovskis, un dati atrodami mājaslapā sportsbauska.lv.

Jauniešu grupā – no 2005. līdz 2007. gadam dzimušie sportisti – piedalījās sešas vienības. Trešajā vietā komanda «Pa solīdo», otrie «Par savējiem», bet ļoti pārliecinoši uzvarēja favorītu vienība «Bauskas Blue Jackets», kur spēlēja Valdis Valters Vanags, Niks Daniels Bosakovs, Ralfs Akmentiņš un Kristers Jasūns. Par šīs grupas vērtīgāko spēlētāju atzina Valdi Valteru Vanagu.

Pieaugušo grupā piedalījās septiņas komandas, un arī šeit vislabāk veicās favorītiem. Trešajā vietā «Sātana bērni» – Ernests Ronis, Toms Ķeirāns, Endijs Barruss, kas spēlē par trešo vietu ar 2:0 pārspēja vienību «Cerība resnīšiem». Savukārt vienība «Kā būs, tā būs», kur spēlēja Kristaps Kurpnieks, Guntars Krukovskis, Ainars Rumpans un Kristaps Kalniņš, finālā ar 3:5 zaudēja «Gulažam». Par pēdējo panākumu lielu šaubu nebija – komandas sastāvā bija Latvijas izlases spēlētājs Rolands Kovaļevskis, kā arī spēlēja pieredzējušie Aivis Barkovskis, Valdis Vāvers un Lotārs Melderis. Par šīs grupas vērtīgāko spēlētāju atzina Rolandu Kovaļevski.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas