Florbolisti gūst ilgi gaidītu uzvaru 4

Pēc pārtraukuma atsācies Latvijas florbola čempionāts. Florbola kluba «Bauska» spēlētāji savās mājās 21. decembrī pieveica Stalbes «Pārgauju» - 7:5. Treneris Dainis Akmentiņš, raksturojot cīņas gaitu, atzina, ka sākums ir bijis satraucošs. Mājinieki pirmajā periodā zaudēja trīs vārtus. Laukumā uznākot Ingum Panteļējevam, komanda saņēmās un spēja panākt lūzumu. Otrā perioda 33. sekundē vienus vārtus atguva I. Panteļējevs, bet pēc trim minūtēm Latvijas izlases spēlētājs Andis Levītis rezultātu samazināja līdz minimumam. Perioda vidū Andis nopelnīja divu minūšu sodu un viesi baušķenieku izrāvienu piebremzēja. Četras minūtes vēlāk precīzs bija Māris Akmentiņš, taču «Pārgaujai» izdevās atjaunot divu vārtu pārsvaru.  Trešais periods baušķeniekiem bija veiksmīgs. M. Akmentiņš guva vēl vienus vārtus, bet Pēteris Zeltiņš panāca izlīdzinājumu. Desmit minūtes pirms pamatlaika beigām viesu spēlētājs Lauris Ābols saņēma divas minūtes par runāšanu ar tiesnešiem, un I. Panteļējevs, realizējot vairākumu, pirmo reizi izvirzīja savu komandu vadībā.  Vienā no pretuzbrukumiem Elvim Artimovičam izdevās gūt septītos vārtus. Pēdējā minūtē uz viesu vārtiem tika nozīmēts soda metiens par pārkāpumu vārtu priekšā, taču I. Panteļējevam neizdevās «iekarot sāncenšu cietoksni» vēl vienu reizi. Taču mājinieki līdzjutējus iepriecināja ar ilgi gaidītu uzvaru - 7:5. Pirms tās bija sešas zaudētas cīņas.  Florbola līdzjutējs baušķenieks Aigars Urtāns pauda pārdomas par komandas sagatavotību. Viņaprāt, trenerim diemžēl ne vienmēr izdodas spēlētājus noskaņot cīņai, ko šajā spēlē apliecināja pirmais periods. Labi, ka iniciatīvu uzņēmās I. Panteļējevs. A. Urtāns uzskata, ka aizvien drošāk laukumā jūtas jaunie spēlētāji, taču joprojām svarīga ir arī pieredzējušo florbolistu loma. Šīgada čempionāta rezultāti vēl neparāda, ka komanda būtu mainījusies salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu.

Komentāri 4

piu

Lieliska bilde - viena komanda FK Rīga, kas nespēlē šogad augstākajā līgā, otras komandas bildē Kostusevs, kurš šogad nespēlē vairs Lielvārde/ASK(pie raksta par FK Bauska). Priekš kam tas fotogrāfs nāk uz spēlēm, ja no šī gada spēlēm neviena bilde nav parādījusies?

pirms 12 gadiem, 2008.12.22 15:40