Florbolisti gūst uzvaras

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas florbola komandas šodien, 20. martā, sporta namā «Mēmele» aizvadīs spēles četrās vecuma grupās. Konkurenti būs spēcīgi - Rīgas «FS Masters/Ulbroka» komandas. Spēles notiks U12, U14, U16 un U18 vecuma grupās. 15. martā baušķenieki tikās ar Talsu novada jauniešiem un trīs savstarpējās spēlēs izcīnīja divas uzvaras, piedzīvojot vienu zaudējumu. Neveiksmīgākā bija U12 vienība, kas zaudēja «Talsi/Krauzers» ar 2:4. Abus vārtus mājinieku labā guva Kristaps Laugalis.U-14 grupā baušķeniekiem bija svarīgi gūt uzvaru pār «Talsi/Vika Wood», kas ir tuvi konkurenti turnīra tabulā. Pirmās divas trešdaļas nebija veiksmīgas - rezultāts bija par labu viesiem 3:4. Toties pēc tam astoņās minūtēs baušķenieki guva piecus vārtus, kuriem visiem savu roku pielika Romuals Paulovičs - trīs vārti un divas rezultatīvas piespēles. Viesi vairs atspēlēties nespēja un spēles galarezultāts - 9:6. Arī U-16 grupā «Talsi/Vika Wood» spēja izturēt tikai pirmās 20 minūtes. Pie rezultāta 3:3 baušķenieku atrāvienu atkal sāka R. Paulovičs, turpināja Emīls Čekovskis. Pēdējā trešdaļā R. Paulovičs panāca 6:3, bet punktu pielika Rolands Kovaļevskis. Viesi atguva divus vārtus, bet vairāk arī nespēja. Spēle beidzās ar rezultātu 7:5. Turnīru tabulās baušķeniekiem pagaidām nav tās labākās pozīcijas, bet tas saistīts ar faktu, ka mūsu komandas aizvadījušas mazāk spēļu nekā konkurenti. Tāpēc uz atlikušajām cīņām aicināti nākt līdzjutēji, lai ar savu atbalstu palīdzētu mūsu komandām iegūt labākas pozīcijas pirms izslēgšanas spēlēm.