Florbolisti pirmo reizi sezonā zaudē «bulldogiem»

Trešo no astoņiem pārspēles mačiem 6. marta vakarā «Elvi» florbola līgā vīriešiem aizvadīja florbola kuba (FK) «Bauska» vienība, kas viesos nespēja pieveikt uz uzvaras takas nokļuvušo «Ķekavas Bulldogs» komandu un cieta neveiksmi ar rezultātu 8:10.

Uz Ķekavu baušķenieki devās vien 11 vīru sastāvā. Tas neradīja pārsteigumu, komandas trenera Ingus Panteļejeva šīs sezonas pēdējais uzdevums, šķiet, ir ierasties uz mačiem ar pāris maiņām.

Pirmais periods bija ļoti rezultatīvs – vienība guva deviņu vārtus. Mājinieki vispirms izvirzījās vadībā ar 3:1 un 4:2. Divas minūtes pirms perioda beigām viesi no Bauskas panāca izlīdzinājumu. Precīzi meta Aivis Barkovskis un Rolands Kovaļevskis, bet īsi pirms trešās trešdaļas beigām «bulldogi» izvirzījās vadībā ar 5:4.

Dubultot vārtu pārsvaru pretiniekiem liedza FK «Bauska» vārtsargs Reinis Kirilko, kas uz soda metina izpildes brīdi aizvietoja Elvi Holstu. Pretinieku nespēju gūt vārtus vairākumā izmantoja baušķenieks Ņikita Maksurovs, kas mazākumā izlīdzināja rezultātu 5:5.

Desmit minūtes rezultāts nemainījās, līdz 35. minūtē desmit sekunžu intervālā mājinieki guva divus vārtus un pārņēma vadību ar 7:5. Baušķenieki mainīja vārtsargu – «cietoksni» devās aizstāvēt Reinis Kirilko. Perioda izskaņā iegūtu vairākumu viesiem neizdevās realizēt, un pirms pēdējā perioda rezultāts bija 7:5 «Ķekavas Bulldogs» labā.

Trešajā periodā pirmajās trīs minūtēs tika gūti trīs vārti – divi mājinieku, viens viesu labā. Pēc divām minūtēm baušķenieki izmantoja skaitlisko vairākumu, samazinot rezultātu starpību līdz diviem vārtiem – 7:9. Rolandam Kovaļevskim šie bija trešie vārti spēlē un kārtējais «hat-trick» sezonā.

Spēles turpinājumā «bulldogi» guva vēl vienus vārtus. Vairs nebija, kur atkāpties, un Bauskas komandas treneris Ingus Panteļejevs vārtsarga vietā laukumā sūtīja sesto spēlētāju. Risks attaisnojās – Pēteris Zeltiņš minūti pirms beigām guva savus otros vārtus spēlē. Tiesa, baušķeniekiem ar rezultātu 8:10 nācās piekāpties Ķekavas vienībai. Mājiniekiem bija izdevies izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas, kas ir visu laiku garākā uzvaras sērija kluba pastāvēšanas vēsturē.

FK «Bauska» komandas galvenais treneris Ingus Panteļejevs neslēpa sarūgtinājumu par spēlētāju attieksmi, lai arī izprot radušos situāciju: «Es viņus nevainoju. Protams, ar godu ir jānospēlē sezona, tāds ir čempionāts, bet pašreizējā situācijā atrast motivāciju uz katru maču ir sarežģīti. Mēs bijām pasīvi, par aizsardzību daudz nedomājām. Pāris vārtu atnesām pretiniekiem paši, rupji kļūdījāmies, pārvadot bumbiņu. Daži jaunieši domā par U18 čempionātu un «Elvi» līgas spēles uzskata par otršķirīgām.»

Svētdien, 8. martā, paredzēta spēle U18 komandai un «Elvi» līgā plānots izbraukums uz Talsiem. «Gribēju jauniešu atpūtināt, bet mēs bez viņiem pat nevaram nokomplektēt sastāvu,» komentē treneris.

Rezultativitātes punktus FK «Bauska» komandas labā guva: Rolands Kovaļevskis – 3 vārti +1 rezultatīva piespēle, Ņikita Maksurovs – 2+0, Pēteris Zeltiņš – 2+1, Aivis Barkovskis – 1+0, Ģirts Laugalis, Pēteris Maziks – 0+1.

Nākamā spēle Bauskas komandai būs viesos – 8. martā pret «Talsi/Triobet» vienību.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas