Florbolisti turpina uzvarēt

Divas uzvaras florbola laukumos izcīnījušas Bauskas novada vienības. Virslīgā FK «Bauska» ar 7:3 pārspēja pastarīšus FK «Ogres vilki», bet pirmajā līgā «SC «Mēmele»/Code» ar 4:3 pieveica «Leģionu/Grobiņas SC».

Maču 6. janvārī pret FK «Ogres vilki» vajadzēja uzvarēt – ogrēnieši tomēr ir pārliecinoši turnīra pastarīši, kas pašlaik nav izcīnījuši nevienu punktu. Baušķenieki sāka labi – pirmajā trešdaļā vārtus guva Pēteris Zeltiņš un Gints Velmunskis. Otrajā trešdaļā vēl divi vārti – veiksmīgs bija Valdis Vāvers un atkal Gints Velmunskis. Turpinājumā Ģirtam Laugalim divi vārti, un jau 1:6. Mājinieki divus vārtus atguva, bet spēlēs precīzs bija Ņikita Maksurovs, un rezultātā panākums ar 7:3. Tā liecina mājaslapas floorball.lv informācija.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju vidū atzina vārtsargu Reini Kirilko, kurš atvairīja 33 no 36 pretinieku metieniem. Pēc šīs uzvaras Bauskas komandai turnīra tabulā joprojām desmitā vieta ar 13 punktiem, bet no tuvākās vienības baušķenieki atpaliek par pieciem punktiem. Ja izdosies turpināt uzvaru sēriju, ir labas izredzes cīnīties par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Uzvaru 1. līgā 5. janvārī viesos izcīnīja «SC «Mēmele»/Code» komanda. Pretinieki «Leģions/Grobiņas SC» B grupā desmit vienību konkurencē ieņem septīto vietu, savukārt baušķenieku vienība bija nokritusi jau uz pēdējo pozīciju. Baušķenieki pirmajās divās trešdaļās guva četrus vārtus – divus Matīss Dulbe, pa vieniem Armīns Timinskis un Artūrs Žilinskis. Viesi samazināja vārtu starpību līdz minimumam trīs minūtes pirms beigām, bet neizšķirtu tā arī nespēja izcīnīt. Jāteic gan, ka vienības problēma – metieni pa vārtiem – nav mainījusies. Mājiniekiem vārtsargs Kristaps Eišmonts no 13 metieniem atvairīja deviņus, bet baušķenieku vārtsargs Gatis Ivanāns no 37 metieniem atvairīja 34, un viņu pelnīti atzina par labāko spēlētāju mūsu vienībā. Baušķenieku komanda turnīra tabulā pēc panākuma pacēlusies uz devīto vietu.

Abas vienības mājas spēles aizvadīs 12. janvārī – vispirms sporta namā «Mēmele» «SC «Mēmele»/Code» uzņems «Ķekavas Bulldogs», un pēc tam FK «Bauska» mēģinās gūt kārtējo uzvaru pret Cēsu vienību «Lekrings».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas